Soru Format Atılmış Olsa Bile Fotoğraf Videolara Erişim Sağlanabilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Geçen sene Almanya'ya gittiğimde çekindiğim videoyu bulamadım, eski telefonumdaki herşeyi hafıza kartına atıp yenisine geçmiştim fakat şuan bulamıyorum.

Eski telefonumda root var onunla birşey yapabilir miyiz? Yeni bir rom kurmamış olmam lazım sadece fabrika ayarlarına sıfırlamaşımdır.

Fjord

wittroc
Reaksiyon puanı
1,380
Google’a yedekleme yaptın mı, sadece galerinde mi duruyordu?

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Geçen sene Almanya'ya gittiğimde çekindiğim videoyu bulamadım, eski telefonumdaki herşeyi hafıza kartına atıp yenisine geçmiştim fakat şuan bulamıyorum.

Eski telefonumda root var onunla birşey yapabilir miyiz? Yeni bir rom kurmamış olmam lazım sadece fabrika ayarlarına sıfırlamaşımdır.
Telefondaki verileri Google yedekleme yaptınmı? yapmadıysan bulamayabilirsin. Ama sadece galerinde duruyorsa ve sen direk format attıysan o fotoğrafa erişim sağlayamazsın.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
silinmiş dosyaları getiren uygulamalar mevcut, onlar ile deneyebilirsiniz. recuva gibi. özellikle resim gibi şeyler rahat getiriliyor. telefonu usb olarak bağlayarak kullanabilirsin.

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
İstediğin bir dosya yöneticisine gir. Gizli dosyaları göster de. .photoShare adında bir dosya varsa o dosyayı keşfetmeye başla. Yoksa, gizliden çıkan dosyaları tek tek gözden geçir. %90 bulursun fotoları.

Telefonu sıfırlayıp satmadan önce bir daha düşünün arkadaşlar.

darkwalkertrt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Onu polisler yapıyor da benim bilgim yok. Silinince bildiğimiz anlamda silmek değilmiş sadece farklı bir alana mı ne atıyormuş dosyaları

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
695
yedekleme yapıldıysa mümkün yoksa değil

Windows 7 old

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Geri getirebilirsin önce pc ye power data recovery programını indir sonra usb ile telefonu pc ye bağla sonra programa gir ve telefonun programda gözükecektir daha sonra programdaki telefon kısma tıkla başladıktan sonra telefonunda silinen ve başka bi nnedenden dolayı kaybolan bütün dosya video foto vs ne varsa telefonun hafızasın göre zaman alacak şekilde gösterecektir daha sonra yeniden yüklemek istediklerini seç ve yükle bu kadar basit ama bu program belirli bir dosya boyutundan sonra ücret talep ediyor ona göre yap istersen pro satın alabilirsin ama başka şekildede yapabilirsin neyse girmeyelim oralara.

Son mesajlar