Yardım Format atılamıyor

Bu konuyu okuyanlar

EA59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bilgisayar "reboot and select proper boot device" hatası verip açılmıyordu.
Düzelir diye format atayım dedim ama "Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz" kısmı geçilemiyor. 4 disk bölümü de biçimlendirilemiyor, silinemiyor. Çözümü bilen var mı?

Furkannnaana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler nasıl soru açacağı mı bilmediğim için buraya yazıyorum.bugün excalibur g770 laptop um geldi.bütün ayarları fulledim ekran parlaklığı Bluetooth açıktı ve fanlar son seviyedeydi.pilide performansa aldım ve csye girdim şarjı 100 dü ve şarja takılıydı fakat 5 saat civarı oynadıktan sonra şarjın 60 civarına kadar düştüğünü gördüm normal mi bu ? Bütün ayarlar açıktı diye mi böyle oldu

Technopat kullanıyorum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
Beyler nasıl soru açacağı mı bilmediğim için buraya yazıyorum.bugün excalibur g770 laptop um geldi.bütün ayarları fulledim ekran parlaklığı Bluetooth açıktı ve fanlar son seviyedeydi.pilide performansa aldım ve csye girdim şarjı 100 dü ve şarja takılıydı fakat 5 saat civarı oynadıktan sonra şarjın 60 civarına kadar düştüğünü gördüm normal mi bu ? Bütün ayarlar açıktı diye mi böyle oldu
Buradan yanıt veremem. Ana sayfaya gidip ''Konu oluştur''a tıklayıp gerekli yeri bulup konu aç.

EA59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
11. Nesil intel işlemcili sistem mi kullanıyorsunuz? Onlarda Depolama birimlerinin gözükmeme sorunu vardı eğer öyleyse çözümü anlatacağım.
Maalesef pek bilgim yok bu konuda kaçıncı nesil olduğu. Eski bir pc Casper A15HC
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

"Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi" hatası veriyor komut sisteminden silmeye çalıştığımda.

Son düzenleme: