Football Manager'ın ücretsiz sürümü bir hafta daha uzatıldı ( FM nasıl indirilir?)

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ek Açıklama 2020-03-24 213945.png
Geçtiğimiz günlerde kısa süreliğine ücretsiz olan FM 2020 yeni bir açıklama ile 1 Nisan'a kadar ücretsiz oynanabilecek.

Corona virüsü salgını dolayısıyla evde vakit geçiren futbolseverler tüm zamanların en iyi futbol menajerlik oyunu FM 2020'yi kısa bir süre ücretsiz olarak oynayabilecek.

FM 2020 resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama ile Football Manager 2020'nin ücretsiz hale getirildiğini duyurdu. Yapılan açıklama yarın sona eriyordu. Ancak alınan yeni karar ile sürenin 1 Nisan'a kadar uzatıldığını açıkladı.

FM 2020 ücretsiz nasıl indirilir?
Football Manager 2020 oyunu 1 Nisan'a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunu oynayabilmek için öncelikle bir Steam hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız yoksa şirketin web sitesini ziyaret edip uygulamayı yükleyerek üyeliğinizi ayarlayabilirsiniz.

FM2020 bedava nasıl oynanır?
Steam'i yükleyip hesabınızı oluşturduktan sonra, Football Manager 2020 oyununu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun sadece bir haftalığına ücretsiz olacak ve deneme süresi 1 Nisan gününe kadar geçerli olacak.

Deneme süresi sona erdiğinde eğer dilerseniz Football Manager 2020'yi ücreti karşılığında alabileceksiniz.

FM 2020 indirme linki aşağıdaki gibidir.

(Kaynak:Fanatik)

Son düzenleyen moderatör:

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Vay be. 1 hafta daha uzatılacağını bilseydim indirir oynardım 15 gün boyunca. Uğraştığıma değmez diye ilgilenmemiştim. :D