Fön makinesi tavsiyesi (Ventoso V3 5500 vs Ventoso V5 5000)

Bu konuyu okuyanlar

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Hayırlı günler. Mevcut fön makinem miladını doldurunca yeni ve iyi bir fön makinesi almaya karar verdim ve bir süre araştırdıktan sonra İtalyan malı olup Türkiye'de üretildiğini öğrendiğim Ventoso markasının 2 modelini gözüme kestirdim. Ventoso V3 MegaTurbo 5500 ile Ventoso V5 Silex 5000 modellerinde kararsız kaldım zira V5 modeli, V3'e göre daha yeni olmasına rağmen hepsiburada'da V3'ten daha ucuz olunca kafam karıştı. İkisinin de hepsiburada'da indirimli halleri 1 günlük süreli olarak şu an satılıyor, sormadan sipariş etmek istemedim. İkisini de kullanan yada birini kullanan var mı, memnun mu ve sizce hangisini almalıyım? Saç teli kabarmasını engelleyen İyon teknolojisi iki fön makinesinde de var mı bilmiyorum zira başlıklarında yazmıyor. Saçlarım ince telli, ona göre bir öneride bulunabilir misiniz? Ayrıca bu fiyat aralığında bu fön makinelerinden daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka bir marka model fön makinesi varsa belirtin lütfen.

Ayrıca, Ventoso'nun resmi sitesinden 2 modeline de baktığımda orada da hepsiburada'danın aksine V5 modeli daha pahalı gözüküyor. Yani hangi modelin daha yeni, daha iyi olduğu konusunda iyice kafam karıştı.

1.jpg
222.jpg

Son düzenleme: