FM 2020 Oyun içi editör gözükmüyor(epic games)

Bu konuyu okuyanlar

eLmango1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.

Ekli dosyalar

• ppp.JPG
    ppp.JPG
    33.1 KB · Görüntüleme: 470
  • ttt.JPG
    ttt.JPG
    30.1 KB · Görüntüleme: 485

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Oyun içi editör kullanılmasın seçeneği işaretlenmiş olabilir. Buna dikkat ederek sıfırdan bir kariyer açıp bakabilir misiniz?

serdargndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlarda indirilenlere girin otomatik olarak açılacaktır

Kekstra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyuniçi editör konusunda yardımlarınız için teşekkürler ama birde oyun dışı (data editör) konusunda yardımcı olabilecek var mı ? Epic games kütüphane sayfasında görünmüyor ve hiç bir yerde bulamıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

serdargndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Epic Games uygulamasında Kütüphane sekmesinde yukarıda filtreleme var. Oradan "Yüklü" seçeneğini açın.

Kekstra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüklü seçeneğini de açtım ama fm 2020 var editör görünmüyor. Epic games den satın aldım bu arada editörü ama çıkmıyor

serdargndgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüklü seçeneğini de açtım ama fm 2020 var editör görünmüyor. Epic games den satın aldım bu arada editörü ama çıkmıyor

Editör bir eklenti paketidir. Harici bir şekilde göremezsiniz. Olayı var olan oyuna ekstra özellik eklemektir.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
  1. Tercihler/ Gelişmiş / Sağ üstteki menü çubuğundan “ARAYÜZ” seçin.
  2. Arayüz sekmesinde “Oyun için editörü menü çubuğunda göster” seçeneğini tıklayıp onaylayın.

Kekstra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediklerinizi yaptım zaten saolun ama anlamadıgım bi nokta var lig kurallarını nasıl değiştiriyoruz mesela sizin dediğiniz yoldan ?