Destek FM 2020 Oyun içi editör gözükmüyor(epic games)

eLmango1

Üyecik
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.

Ekli dosyalar

• ppp.JPG
    ppp.JPG
    33.1 KB · Görüntüleme: 113
  • ttt.JPG
    ttt.JPG
    30.1 KB · Görüntüleme: 114

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Oyun içi editör kullanılmasın seçeneği işaretlenmiş olabilir. Buna dikkat ederek sıfırdan bir kariyer açıp bakabilir misiniz?

Kekstra

Üyecik
Oyuniçi editör konusunda yardımlarınız için teşekkürler ama birde oyun dışı (data editör) konusunda yardımcı olabilecek var mı ? Epic games kütüphane sayfasında görünmüyor ve hiç bir yerde bulamıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kekstra

Üyecik
Yüklü seçeneğini de açtım ama fm 2020 var editör görünmüyor. Epic games den satın aldım bu arada editörü ama çıkmıyor

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Yüklü seçeneğini de açtım ama fm 2020 var editör görünmüyor. Epic games den satın aldım bu arada editörü ama çıkmıyor
  1. Tercihler/ Gelişmiş / Sağ üstteki menü çubuğundan “ARAYÜZ” seçin.
  2. Arayüz sekmesinde “Oyun için editörü menü çubuğunda göster” seçeneğini tıklayıp onaylayın.

Kekstra

Üyecik
Dediklerinizi yaptım zaten saolun ama anlamadıgım bi nokta var lig kurallarını nasıl değiştiriyoruz mesela sizin dediğiniz yoldan ?