Flashget e Tek Rakip Free Download Manager Güncellendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flashget e tek ücretsiz rakip olan Free Download Manager yeni sürümle karşımızda.Yeni sürümde HTTP FTP ve HTTPS lerden indirme desteği sunulmuş.Bilgisayarı kasmayan ve Flashget kadar hızlı indiren Free Download Manageri hemen indirin kurun ve kullanın.

Programdan Ekran Görüntüleri:

Programı indirmek için link: http://www.filehippo.com/download/8f0c5bbdd26a728f3d35414f8cfe39f8/download/

Denizhan Dakılır

kasım2535

Üyecik
Ben bu FDM le rapidshareden dosya yükleyemiyorum.Linki yazıp tıkladığımda sadece o sayfayı indiriyor. Dosyayı indirmiyor.Ayarlarını bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

gokhans19

Profesör
1-FDM flashgete rakip değil
2-FDM flashgetin hızında indirmiyor
3-Aynı sunucudan indirilen bir dosyayı indirme yöneticilerin indirme hızı:
-İDM 140
-FDM 127
-Flashget 45
-Orbit 95

srtc91

Üyecik
Walla ben kullanmıyorum download yöneticisi :) . Firefox'un DownThemAll'ı hereye bedel :).

srtc91

Üyecik
NecronomicoN dedi ki:
srtc91 dedi ki:
Walla ben kullanmıyorum download yöneticisi :) . Firefox'un DownThemAll'ı hereye bedel :).

ben download them all u bayaa başarısız bulmuştum linux kullanırken

Tüm işlerimi + tüm pis işlerimi onunla yapıyorum.Çok tatmin edici :). 1.0 Beta 2 sürümünü kullanıyorum. Yaklaşık 6 aydan fazla da kullanmışlığım var.Sorun yok.

Gold Eagle

Profesör
Üç yıllık konu :D Ben de güncellemek için açıyorum FDM'yi :D Konu hortlamışken ben de görüşümü belirteyim FDM kullanıyorum ama lisans olsa IDM kullanırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...