Flash bellek sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kadir5050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 8 gb flash bellegımının yaklasık 4gb projelerle doluydu... bugun farklı bır bılgısayara taktım ıcındekı dosyaların bırer adet kısayolunu olusturdu ve benım kendı dosyalarımı gızlı dosya yaptı... neyse bunu farklı bır bılgısayarda vırus taraması degılde.. bu flash bellek taraması yapan bır program var adını sımdı unuttum ama onunla acmadan taradım 1942 tane tehdıt bulundu dedı. bende hepsını sıl dedım... sımdı flash bellegı cıkarıp takıyorum vırus falan yok ama hıc bır dosyamı goremıyorum. gızlı dosyaları gosterde acık ama gozukmuyor... avast ıle tekrar tarama yapınca taranan dosyalarda benım projelerım gozukuyor.. flash bellegın ıcı yıne 4gb dolu ama bır turlu ıcındekı dosyaları goremıyorum. bu gece projelere ulasmam lazım lutfen yardımmmmmmmm. tşkler

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
gizli dosyaları göster dediğin yerde bir de sistem dosyalarını gizle seçeneği var onu kaldırarak sistem dosyalarını görüntüle de

kadir5050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gizli dosyaları göster dediğin yerde bir de sistem dosyalarını gizle seçeneği var onu kaldırarak sistem dosyalarını görüntüle de
hocam benım ısletım sıstem wındows 8 ve gorunume gırınce öge onay kutuları , dosya adı uzantıları , gızlı ogeler...
bu uc seçenek var bundan baska secenek goremedım. ekran goruntusu de gondereyım hoca bı el at gozunu seveyım

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Çalıştıra şunu yazarsan seçeneklerin gelmesi lazım.

Kod:
C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe shell32.dll,Options_RunDLL 7

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ya da başlata ya da metroya klasör seçenekleri yaz çıkar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim flash belleğimde disk okumaya karsı korumalı yazısı çıkıyor bu sorunu nasıl çözerim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bnm 14 gb lik flashim var birşey siliyorum çok az mb gidiyor yardim edin birde özel dosyalar die bişey var siliyorum gene geliyo o 130 kb

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de öyle bir problem var. özel dosyalar klasörüyle ilgili bilgisi olan arkadaş var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim flaş belleğim bomboş filaş belleği her açtığımda biçimlendir diyip duruyor biçim lendiriyorum gine biçindir diyip duruyor bu sorun için ne yapmam gerekiyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
16gb flash aldım 14gba düştü şimdi ise 13 gbta kadar düştü neden ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşlerim size bir önerim var. kadir5050 nin sorunu benim de başıma geldi. sorunun nedeni ComboFix . ben arkadaş önerisi ile kurdum. 2 flash belleğimdeki bir sürü program, format ve özel dosyalarım gidiyordu. ben verilerimi bir sürü bellek, cd ve pcme kaydettiğimden işi kurtardım. aman siz combofix olan bir pc ye flash bellek takmayın.