Yardım Flash bellek açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar bugün flah belleğimde verilerimi düzenlerken system volume information diye bir klasör vardı ve sildim açılmamaya başladı açılması için biçimlendirme istedi ama önemli verilerim var diye biçimlendirme yapmak istemiyorum bunun nedeni ne olabilir nasıl çözülür. Easeus veri kurtarma programı ile kurtarmayı denedim kurtarıyor ama hiçbiri açılmıyor hepsine bozuk diyor. Verileri nasıl kurtarabilirim belleğim Kingston dt50 32gb alalı 3 yıl oldu acil yardım

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Malesef kurtarsan bile dosyalar hasarlı olur.
Yani 1 bardak soğuk su iyi gelir.

Bir şey kararlaştırmadan önce internetten araştırın kardeşim. Sabırlı olun biraz

Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar bugün flah belleğimde verilerimi düzenlerken system volume information diye bir klasör vardı ve sildim açılmamaya başladı açılması için biçimlendirme istedi ama önemli verilerim var diye biçimlendirme yapmak istemiyorum bunun nedeni ne olabilir nasıl çözülür. Easeus veri kurtarma programı ile kurtarmayı denedim kurtarıyor ama hiçbiri açılmıyor hepsine bozuk diyor. Verileri nasıl kurtarabilirim belleğim Kingston dt50 32gb alalı 3 yıl oldu acil yardım
E
Merhaba arkadaşlar bugün flah belleğimde verilerimi düzenlerken system volume information diye bir klasör vardı ve sildim açılmamaya başladı açılması için biçimlendirme istedi ama önemli verilerim var diye biçimlendirme yapmak istemiyorum bunun nedeni ne olabilir nasıl çözülür. Easeus veri kurtarma programı ile kurtarmayı denedim kurtarıyor ama hiçbiri açılmıyor hepsine bozuk diyor. Verileri nasıl kurtarabilirim belleğim Kingston dt50 32gb alalı 3 yıl oldu acil yardım EDİT dosyaların tamamını yükleyince açılmıyor ama parti parti yükleyince açılıyor ama program para istiyor bedava bir program öneriniz varmıdır