• Tesla, Türkiye’de! Şimdi ne olacak?

    Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, web sitesindeki şarj istasyonları sayfasını düzenleyerek Türkiye'de 10 farklı şehirde şarj istasyonu konumu ekledi.

Fizy Liselerarası Müzik Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Katılım
16 Eylül 2016
Mesajlar
8,240
Reaksiyon puanı
2,998
Puanları
113
Yaş
18
liselerarasi-muzik-yarismasinin-odulleri-sahiplerini-buldu,go2RWtxoc0qDOfIIBuNp8g.jpg

Türkiye'nin en uzun süreli gençlik etkinliği olan fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması’nın ödülleri sahiplerine verildi.


Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun önderliğinde End Productions tarafından gerçekleştirilen fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması’nda finalinde 34 okul mücadele etti. Altı kategoride dağıtılan ödüller arasında, 3 ayrı okula müzik stüdyosu, toplam 100 bin liralık para ödülü ve eğitim bursu yer aldı.

10 bin liralık büyük ödülü İstanbul Galatasaray Lisesi aldı.

TÜRKAN ŞORAY: HAYALLERİNİZİN PEŞİNE DÜŞÜN

Ödül töreninin açılışını yapan Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray yaptığı konuşmada, "Hayallerinizi gerçekleştirin, peşine düşün, asla vazgeçmeyin demek için buradayım" dedi. Müziğin inanılmaz bir güç, inanılmaz mutluluk verici bir olay olduğunu kaydeden Türkan Şoray, "Bütün gönülleri kalpleri birleştiren, dünyanın en güzel kendini ifade etme şekli.Ben 50 yıl sonra hayalimi gerçekleştirdim, bir albüm yaptım. Siz benim kadar beklemeyin” diye konuştu.

liseler-arasi-muzik-yarismasinda-duayenler-odul-verdi-8747-dhaphoto4,UNBoBcQrEkyaVWeKRIMoRA.jpg

Seyyal Taner, Fuat Güner, Şebnem Ferah, Ogün Sanlısoy, Harun Tekin gibi duayen sanatçıların ödül verdiği gecede Edis Baran Bayraktar ve '’Yılın Genç Starı' ödülünü alan Güliz Ayla ile Amerika’nın kült sanatçısı pop efsanesi Martha Wash sahne aldı.

Martha Wash, It’s Raining Men şarkısıyla büyük alkış aldı. Martha Wash, “Türkiye’de beni bu kadar seven olduğunu bilmiyordum, tekrar geleceğim” dedi.

liseler-arasi-muzik-yarismasinda-duayenler-odul-verdi-8747-dhaphoto3,YzwvHXczQES4igoCviK3kQ.jpg

Ödül töreninin ardından ise Hande Yener, konser verdi.
liseler-arasi-muzik-yarismasinda-duayenler-odul-verdi-8747-dhaphoto1,MJoh4pXnwkubrLEhqhZ94g.jpg


kaynak:NTV
 

Son mesajlar

Üst