Fitness'ta Kol Kası veya normal kas Yapmak İçin Kilolu Olmak Gerekiyormu ?

Bu konuyu okuyanlar

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Dostlar internette ve yine arkadaş ortamında duyduğum bir kaç şeyden yine şüphelendim yine konu açıyorum sanırım fitness ile baya konu açabilirim her neyse :D
Fitness'ta kas yapmak için kol ve karın bölgesi için kilolu olmakmı gerekiyor ?
Boyum 1.72
Kilo 57.550
Yaş 15

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
6 yıldır spor videoları izliyorum bazen bıraksam da spor yapıyorum bu videolar içinde soru cevap da vardı gerçekten çok manasız sorular da olurdu ama bu kadar saçma ve anlamsız soruyu şimdiye kadar ne duydum ne de okudum inanılır gibi değil
Bu soru şu soruyla aynı
Televizyon daha büyük olursa görüntüsü daha mı güzel olur acaba ?

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
6 yıldır spor videoları izliyorum bazen bıraksam da spor yapıyorum bu videolar içinde soru cevap da vardı gerçekten çok manasız sorular da olurdu ama bu kadar saçma ve anlamsız soruyu şimdiye kadar ne duydum ne de okudum inanılır gibi değil
Bu soru şu soruyla aynı
Televizyon daha büyük olursa görüntüsü daha mı güzel olur acaba ?
Valla Hocam İşte Bizde Bilmediğimizden soruyoruz :D yinede teşekürler

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Valla Hocam İşte Bizde Bilmediğimizden soruyoruz :D yinede teşekürler
Ağırsağlam yaz youtubede genetiği ne kadar anlatıyorlar bu işler nasıl dönüyor soru cevap videoları falan da var ilk zamanlardan beri izlerim hatta ilk zamanlar herkes dalga geçerdi onunla mühendislik okuyan zaman buldukça okulun salonlarında video çeken yapılı biri olmadığı için de saygı duyulmayan biriydi ve bilse kendine yapardı diyorlardı.Adam şimdi marka oldu kimseye kulak asmadı neden hep araştırıp öğrendi aynısını yapmanı tavsiye ederim.
Ağırsağlam
Barış okan belovacıklı
Güray& Beytullah hoca
Kaliteli kaynaklar spor adına.
Bu işte en önemli şey ağırlıkların veya setin veya tekrar sayısının birşeylerin sürekli artması ve bu spor süreklilik ister.Ben istediğim vücuda kavuşamadım ama en azından zayıf kemiksi o insanların acır gözle baktığı formdan kurtuldum.Eğer olumsuzluklar olmasaydı sürekli devam etseydim harika bir vücudum olurdu.

Yasuobilal2007

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Ben 18 den sonra başlamayı düşünüyorum zaten kilo alamıyorum 1.80 60 kilo

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Ağırsağlam yaz youtubede genetiği ne kadar anlatıyorlar bu işler nasıl dönüyor soru cevap videoları falan da var ilk zamanlardan beri izlerim hatta ilk zamanlar herkes dalga geçerdi onunla mühendislik okuyan zaman buldukça okulun salonlarında video çeken yapılı biri olmadığı için de saygı duyulmayan biriydi ve bilse kendine yapardı diyorlardı.Adam şimdi marka oldu kimseye kulak asmadı neden hep araştırıp öğrendi aynısını yapmanı tavsiye ederim.
Ağırsağlam
Barış okan belovacıklı
Güray& Beytullah hoca
Kaliteli kaynaklar spor adına.
Bu işte en önemli şey ağırlıkların veya setin veya tekrar sayısının birşeylerin sürekli artması ve bu spor süreklilik ister.Ben istediğim vücuda kavuşamadım ama en azından zayıf kemiksi o insanların acır gözle baktığı formdan kurtuldum.Eğer olumsuzluklar olmasaydı sürekli devam etseydim harika bir vücudum olurdu.
ağırlaklıkları kaç günde bir arttırmalıyım ve 5 kg mu arttırıyım mesela ben 2 günlüğüm daha ama normalde 7.5 kg kaldırıyordu ben 12.5 kaldırıyorum

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
ağırlaklıkları kaç günde bir arttırmalıyım ve 5 kg mu arttırıyım mesela ben 2 günlüğüm daha ama normalde 7.5 kg kaldırıyordu ben 12.5 kaldırıyorum
Yazdıklarımı izlersen işin mantığını kavrarsın burda sana yazacağımız herşey mantıksız olur.