Firefox'taki DownThemall Meselesi?

Bu konuyu okuyanlar

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:$ Şu sitede en çok soruyu soran ben imişim gibi geliyor. :$
Kusurumuza kalmayın artık. Öğrenmeye çalışıyoruz..
Bu arada [glow=red,2,300]Firefox'u kurup kullanmamım baş sorumlusu da SHİFTDELETE'dir[/glow].. (Bu seçimimde de asla pişman değilim bu arada..)
DownThemall diye bir eklentisi var. Bu eklenti ile çok daha hızlı dosya vs. indirebileceğim söylenmişti.
Gerçi hızlı indiriyor. Bir saniye bitmeden.:) Ama dosya/programın sadece html.sini..
Bu eklentiyi indirdikten sonra yapmam gereken ek bi şey mi vardı?
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. (Proflara, doçentlere vs. duyurulur?)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
herhangi bir web sayfası üzerine sağ tıkladığında iki yeni seçeneğin eklendiğini göreceksin; DownThemAll ve dTaOneClick

dTaOneClick tıklama, hiç bir şey sormadan doğrudan doğruya sayfa üzerinde ne kadar link varsa indirir.

pereferences kısmındanda filitreleme yapabilirsin "Inclusive filters"

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
enesce dedi ki:
:$ Şu sitede en çok soruyu soran ben imişim gibi geliyor. :$
Kusurumuza kalmayın artık. Öğrenmeye çalışıyoruz..
Bu arada [glow=red,2,300]Firefox'u kurup kullanmamım baş sorumlusu da SHİFTDELETE'dir[/glow].. (Bu seçimimde de asla pişman değilim bu arada..)
DownThemall diye bir eklentisi var. Bu eklenti ile çok daha hızlı dosya vs. indirebileceğim söylenmişti.
Gerçi hızlı indiriyor. Bir saniye bitmeden.:) Ama dosya/programın sadece html.sini..
Bu eklentiyi indirdikten sonra yapmam gereken ek bi şey mi vardı?
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. (Proflara, doçentlere vs. duyurulur?)
bendede oluo zip indirirken çoğunlukla ;)

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Flashgot + DAP +1Mbit lmtsz Pcmaster Üçü bir arada :)

enesce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ve orbit i bilgisayarımda yüklü..
firefoxtaki bu eklenti yeterli olur diye düşünmüştüm ama?!!!
dap ?...

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
DAP: Download Accelerator Plus Önceden Flashget Kullanıyordum. Deneme Amaçlı DAP'ı kurdum. Gerçekten hızlı indiriyor, ancak kötü tarafı bağlantı koptuğu zaman hata veriyor ve bağlantı tekrar gelsede otomatik devam etmiyor. yada ben ayarlarını yapmadım fazla kurcalamadığım için...

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
PcMaSTeR dedi ki:
DAP: Download Accelerator Plus Önceden Flashget Kullanıyordum. Deneme Amaçlı DAP'ı kurdum. Gerçekten hızlı indiriyor, ancak kötü tarafı bağlantı koptuğu zaman hata veriyor ve bağlantı tekrar gelsede otomatik devam etmiyor. yada ben ayarlarını yapmadım fazla kurcalamadığım için...
Sana İDMyi öneririm eğer crackla uğraşamam dersen FDMyi öneririm.Bi dosyayı İDM ile indirdim en yüksek 111e çıktı FDM ile indirdim 107ye çıkabildi DAP ile indirdin 104te kaldı flashget ile indirdim 40ı geçemedi true downloaderi denedim 60ı geçemedi..

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
@enesce bu indir değilce html yi indirmesi olayıyla bende karşılaşıyordum özellikle rapidte firefox kullanıyorsan bu indirme programları pek işe yaramıyolar.. sanırm sen rapidten bir seyler indirmek için bu yazılımları soruyorsun. benden sana tavsiye Free download manager diye bir yazılım var onu kur ve indirecegin linki firefox yerine ie de aç. gerisini FDM ye bırak ;)