Firefox Tutkunları Buraya !!!

Walleq

Üyecik
Firefox suz (Eklentileri olmadan olmaz ;D) yaşayamayacak biri olarak bu temayı herkese öneriyorum.
Sade, sade olduğu kadarda harika bir tema. B)

Blue Ice

MSDN

Profesör
Vista-Aero

MyFirefox

(Ben Vista-Aero temasını kullanıyorum ;) )

PcMaSTeR

Profesör
Sizin ki de "Doğan görünümlü Şahin" olayı olmuş :) Firefox Kullanırken IE Teması bence Firefox'un Felsefesine ters bi durum. :) FF Yazılımcıları bunu Görse geliştirmeyi Orda bırakırlardı..

elektr10

Profesör
"Silver skin"i yükledim, hoşuma da gitti ama ekranda yer kalmadı ;D
Blue ice daha kullanışlı, şimdi onu kullanıyorum.

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
temalar bilgisayarın performansını etkiliyormu arkadaşlar? firefox bilgisayara çok yükleniyor bence bide bu olunca dahada yüklenecek belki şuan 78504K kullanıyor zaten.. bu soruna bir çözümü olan varmı?

PcMaSTeR

Profesör
elektr10 dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:
*Elektr10 "Küçük Simge" durumuna getirdinmi?
Neyi nasıl küçük simge durumuna getireceğim :)

Adres Çubuğunun Oralarda Sağ tıklayıp Özelleştir menüsünü Açınca İkonların görünümlerini Küçültebileceğin bir Seçenek var. Ordan Seçerek Simgeleri Küçültebilir ve temayı daha rahat kullanabilirsin ;)

elektr10

Profesör
Onca zamandır bu kısmı nasıl görmedim ben :S sağol.

Bu arada silver skin sorun çıkardı.Firefoxun ayarlarıyla oynamaya kalkınca pat kaoanmaya başladı >X< Temayı kaldırdım da düzeldi.Blue ice ile mutluyum ^^

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
elektr10 dedi ki:
Onca zamandır bu kısmı nasıl görmedim ben :S sağol.

Bu arada silver skin sorun çıkardı.Firefoxun ayarlarıyla oynamaya kalkınca pat kaoanmaya başladı >X< Temayı kaldırdım da düzeldi.Blue ice ile mutluyum ^^

Arkadaslar bir haftadır kullanıyorum ne performansta bi etki yarattı nede gereksiz yere takılmalar veya kapanmalar.Sizde bir sorun olsa gerek...Çok memnunum silver skin'den !!!