Firefox 3.0 Türkçe download linki - Final

Bu konuyu okuyanlar

lacivert88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bekledik bekledik biraz daha bekleyelim saat 20:00 itibarı ile indirme işilemi başlayacak acele etmeye gerek yok

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0/

We're not quite ready yet!
We're just as excited as you are for our upcoming release, but we're still putting the finishing touches on Firefox 3: preparing the new mozilla.com website, getting our severs ready for downloads, and doing our final pre-launch checks. You can http://wiki.mozilla.org/Releases/Firefox_3.0"]follow our progress [/url] if you'd like!

The files ftp://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0/"]in this directory [/url] are - for now - only meant to be used by our testers. Downloading them directly can harm our ability to distribute Firefox efficiently, and will also not be counted as part of our attempt to set a Guiness World Record for the most software downloads in a day.

If you'd like to be notifed the minute that we launch, please go to http://www.spreadfirefox.com/worldrecord"]sign up for Download Day[/url]. Or just head over to getfirefox.com on Tuesday, June 17th after 10am PDT.

canlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayrını görün allah başınızı bozmasın istarseniz bilcümle akraba(ben ortak demiştim) olabilirsiniz itibarınız artar vesselam

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ya madem bişe yapacaksınız ilk sayfaya yazın kimse (ben gibi hepsini okumuyorkiii) heyecanla indirmeye başlıyor aaaaaa olmaz ki amaa :D

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Email adreslerimize Firefox 3 çıkmıştır 24 saat geri sayım başlasın gibi bi mesaj geldinde koyulalım indirmeye :)

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
xeus10 dedi ki:
Be5tE dedi ki:
xeus10 dedi ki:
Be5tE dedi ki:
K-C dedi ki:
Be5tE dedi ki:

Saat 20:00'de de indirelim lütfen rekora katkımız olsun :D

e bidaha indirsem olma mıııı :D
kotam azalıyo

bide bişe sorcam kotam var 4 gb sınırlı indirdim bişe olmaz dimee :D
:(

aşarmı ?? anlamadım yaaa bi açıklama yapııın :D

Be5tE

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
iyi bee :D sanki kötü bişe dedim neyseee :) ben çok mutluyum bu 3.0dan ayrıca :) Teşekkürler Troy abi

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben ne zaman doçent olucam (tıp fakültesini bitirince gibi espriler yapmayalım)

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
capture1220088154117620dd9.png

Yani RC3 şu an indirip de kullandıklarınız. Akşam saat 20.00'a kadar sabretmeniz gerek. ^^

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ya biri rc diyo biri final diyo bune rcmi finalmi
anlamadım ama sanırım garanti olsun diye akşam 8 beklicemen nihayetinde masum bi kotalı adsl kunllanıcısıyım
bunca zaman bekledik şurda bi kaç saat daha bekleyebilirim
hoş sanki bi önceki sürümle n eyapıyosam bundada aynısını yapıcam sanki hayatımın dönüm noktasımı peeh

eddiebg

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence sitenin yaptigi yanlis, indirip yükleyen bir sürü kisi olacak. Hepside RC3 sürümü ve yükleme rekoruna da herhangi bir katkisi olmayacak.

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben indirdim bunu baktım açılışta bildimiz RC sürümlerindeki robot var ve Release Candidate 3 yazıyor sürüm notlarına tıkladım hala Release Candidate 3 yazıyor

66166348gu7.jpg

TozyeT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maillist e kaydolmuştuk ama gelmedi mail felan burdan indiriyoruz.
Not:Saat 8 dedikoduları var 8de indirelim bizde acelesi yok nasıl olsa..

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok mutluyum çok güzel oldu çoook hızlı böyle

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
RC3 ile final sürümün aynı olabileceğini unutmayın. Adı üstünde sürüm ADAYI. Demek ki yayınlanmaya layık bir adaymış. :p

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ben bu verdiğimiz linkin final sürüm olduğu konusunda ısrarımı sürdürüyorum.

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
Ben bu verdiğimiz]

bi saat sekizde lafı dolanıp duruyo.bekleyelim diyoruz ama nasıl anlıcaz şimdi verilen sürümle sekizden sonrakinin farkını??
yoksa boşuna mı bekliyoruz:)

onurcandir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son nokta.
icon_smile_wink.gif

21CB11F288454FD2BDE26BE78B8B64D5.jpg

Bizler henüz hazır değiliz..

Yakında gelmekte olan yeni bir sürümümüz (Firefox3) olduğu için, bizler Mozilla.com sitesini yüklemeye hazırlamaktayız. Ön-Açılış(Sürüm) açılışını ve kontrolleri yapıyoruz. İsterseniz sonraki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bu dizinde bulunan sürüm sadece test edenlerimiz tarafından kullanılır.. Doğrudan karşıdan yüklemek, randımanlı olarak Firedox'u dağıtma amacımıza zarar verebilir, ve aynı zamanda en çok indirilen rekoru olan, Guiness Dünya Rekor'ına yansımayacaktır.

Açılışa kısa bir süre kaldı, lütfen Yükleme Günü'nde kayıt olarak indiriniz. Yada getfirefox.com bağlantısından 17 Haziran Salı saat 20:00'da indiriniz.

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2
_OnuR_ dedi ki:
Son nokta.
icon_smile_wink.gif

21CB11F288454FD2BDE26BE78B8B64D5.jpg

Bizler henüz hazır değiliz..

Yakında gelmekte olan yeni bir sürümümüz (Firefox3) olduğu için, bizler Mozilla.com sitesini yüklemeye hazırlamaktayız. Ön-Açılış(Sürüm) açılışını ve kontrolleri yapıyoruz. İsterseniz sonraki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bu dizinde bulunan sürüm sadece test edenlerimiz tarafından kullanılır.. Doğrudan karşıdan yüklemek, randımanlı olarak Firedox'u dağıtma amacımıza zarar verebilir, ve aynı zamanda en çok indirilen rekoru olan, Guiness Dünya Rekor'ına yansımayacaktır.

Açılışa kısa bir süre kaldı, lütfen Yükleme Günü'nde kayıt olarak indiriniz. Yada getfirefox.com bağlantısından 17 Haziran Salı saat 20:00'da indiriniz.

Bu yazı ftp nin ana dizininde yer alıyor.Ben de gördüm.Yalnız o kadar ingilizcem yok :p Teşekkürler _OnuR_