Firefox 3.0 Türkçe download linki - Final

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

scientist

Asistan
Arkadaşlar ben indirdim bunu baktım açılışta bildimiz RC sürümlerindeki robot var ve Release Candidate 3 yazıyor sürüm notlarına tıkladım hala Release Candidate 3 yazıyor

TozyeT

Üyecik
Maillist e kaydolmuştuk ama gelmedi mail felan burdan indiriyoruz.
Not:Saat 8 dedikoduları var 8de indirelim bizde acelesi yok nasıl olsa..

snra

Profesör
RC3 ile final sürümün aynı olabileceğini unutmayın. Adı üstünde sürüm ADAYI. Demek ki yayınlanmaya layık bir adaymış. :p

onurcandir

Üyecik
Son nokta.

Bizler henüz hazır değiliz..

Yakında gelmekte olan yeni bir sürümümüz (Firefox3) olduğu için, bizler Mozilla.com sitesini yüklemeye hazırlamaktayız. Ön-Açılış(Sürüm) açılışını ve kontrolleri yapıyoruz. İsterseniz sonraki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bu dizinde bulunan sürüm sadece test edenlerimiz tarafından kullanılır.. Doğrudan karşıdan yüklemek, randımanlı olarak Firedox'u dağıtma amacımıza zarar verebilir, ve aynı zamanda en çok indirilen rekoru olan, Guiness Dünya Rekor'ına yansımayacaktır.

Açılışa kısa bir süre kaldı, lütfen Yükleme Günü'nde kayıt olarak indiriniz. Yada getfirefox.com bağlantısından 17 Haziran Salı saat 20:00'da indiriniz.

byhck

Doçent
_OnuR_ dedi ki:
Son nokta.

Bizler henüz hazır değiliz..

Yakında gelmekte olan yeni bir sürümümüz (Firefox3) olduğu için, bizler Mozilla.com sitesini yüklemeye hazırlamaktayız. Ön-Açılış(Sürüm) açılışını ve kontrolleri yapıyoruz. İsterseniz sonraki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bu dizinde bulunan sürüm sadece test edenlerimiz tarafından kullanılır.. Doğrudan karşıdan yüklemek, randımanlı olarak Firedox'u dağıtma amacımıza zarar verebilir, ve aynı zamanda en çok indirilen rekoru olan, Guiness Dünya Rekor'ına yansımayacaktır.

Açılışa kısa bir süre kaldı, lütfen Yükleme Günü'nde kayıt olarak indiriniz. Yada getfirefox.com bağlantısından 17 Haziran Salı saat 20:00'da indiriniz.

Bu yazı ftp nin ana dizininde yer alıyor.Ben de gördüm.Yalnız o kadar ingilizcem yok :p Teşekkürler _OnuR_

Arkadaşlar Bir Az Önce Siteye Girip Firefox 3.0 Çıktı Diye Okuyunca Çok Sevindim Ve Hemen İndirdim Ama Açıkçası Bir Az Şüphelendim Bunun Firefox 3.0 Olmasından. Çünkü Mail Adresime Ve Firefox-un Sitesine Baktım Yeni Sürüm Yoktu. Sonra Firefox RX3 İle Firefox 3.0 Dedikleri Dosyaların Böyutlarını, Görüntüsünü Kıyasladım Ve Aynı Olduğunu Gördüm. Bunun Firefox 3.0 Final Olduğuna İkna Olamayıp Bir De Forumda Yazılan Yorumlara Bakayım Dedim Ve Yazılan Yorumları Okuyunca Bunun Firefox 3.0 olmadığını Anladım. Firefix 3.0-ün Ne Zaman Çıkacağı Hakkında Bilgi Verdiğiniz İçin Çok Teşekkür Ederim. O Zaman Bekleyelim Azerbaycan Saatiyle 22.00 Olmasını. Saat 22.00-de Firefox-un Resmi Sitesinden İndiririm.

ledzeppelinfan

Profesör
Türkiye de bu günün her sene "Firefox Haftası" ilan edilmesini istiyorum:D
Kaynaklara firefox krizi diye geçebilir.:D

ledzeppelinfan

Profesör
hep böyle olur.koca bi sene beklersin ama bi saat bekleyemezsin.sabah daha yüzümü yıkamadan pc yi açıp indirdim.ama hangi sürümü indirdiğimi dahi bilmiyorum.kimine göre rc3 kimine göre son sürüm :D

centigarde

Asistan
az once dayanamadım indirdim ama husran eger son sürüm buysa ki inşallah diildir firefox operanın 9.50 nin çok gerisinde kalmış tamamen şişirme bi hale gemiş derim.ama bir umut akşam saatlerinde daha geliştirilmiş bir sürüm karşımıza çıkar diye beklicem.
eğer son sürüm şu andakinin aynısıysa firefox fire fos olarak pc nin bir köşesinde kalacak.
yoksa tilkiye elveda mıı?????

Son mesajlar