Firefox 3.0 Türkçe download linki - Final

Bu konuyu okuyanlar

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Birde Bakıyonuz ki Yeni Sekme açma yok aynı eski internet explorer . Acaba o zaman ne olcak

lack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tahir2023 dedi ki:
Yardım menüsünden Güncelleştirmeleri Denetle dediğimde 3.0 sürümü görmüyor nedendir acep... illaki exe yimi indirecez arkadaş nedir bu. ordaki kabak gibi güncelleştirmeler için denetle bir halta yaramıyormu yani bi firefox cu olarak kınıyorum mozilla vakfını

Arkadaşım daha çıkmadıki rc sürümü olduğu için daha güncelleştirmede çıkmıyor.

pusluvadi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha önce deneme sürümünü indirmiştim, hakikaten 2'ye göre baya hoş yapmışlar. Neyin eksik neyin fazla olduğunu millet yazmıştır. Ama bazı eklentilerin 3'te çalışmaması kötü

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Bu nee ya bugün konu açıldı (Okundu 6440 defa) yuuhh :D :D şaştım kaldımmm yahuuu 2-3 saat önce de birsürü insan vardı şimdide :

pusluvadi, forever, Be5tE, ZiFiRi, scientist, trlizard, lack, centigarde, must, paşazede, yedekmeyl, ilgicekici, aedips, erol_1982, bigahega, reis_32, muttalip17 ve 86 Ziyaretçiler bu konuyu okuyorlar.

Rekor yaa :D

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Be5tE dedi ki:
Bu nee ya bugün konu açıldı (Okundu 6440 defa) yuuhh :D :D şaştım kaldımmm yahuuu 2-3 saat önce de birsürü insan vardı şimdide :

pusluvadi, forever, Be5tE, ZiFiRi, scientist, trlizard, lack, centigarde, must, paşazede, yedekmeyl, ilgicekici, aedips, erol_1982, bigahega, reis_32, muttalip17 ve 86 Ziyaretçiler bu konuyu okuyorlar.

Rekor yaa :D

firefox dediniz mi sdn de bişeyler oluyo yahuu

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1 saat kaldı sıfırı tükettik nerdeyse sabahtan beri forumdayız..TROY bizle bir röportaj yapsın Firefox 3 Rekorunu bekleyen mutantlaşmış SDN üyeleri diye :)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Yahu ne Firefox muş :D Opera çıkarken böyle bişey olmadı amma da Firefox seven varmış ha :D

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet sevgili bekleyiciler şu anda sahada zemin süper taraftarlar firefox tezahuratlarıla yeri göğü inletiyor.hava açık yağmur beklenmiyor ama aşırı indirmeden kaynaklanan sağnak serverları kitliyebilir.maçın başlamasına 45 dk kaldı.sabahtan stadı doldurmaya başlayan fanatiklerin beklemelerine değecek mi??
bu sorunun cevabini çok yakında öğrenecez şimdi tekrar sözü merkez stüdyolarımıza bırakıyoruz :)

lack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
centigarde dedi ki:
evet sevgili bekleyiciler şu anda sahada zemin süper taraftarlar firefox tezahuratlarıla yeri göğü inletiyor.hava açık yağmur beklenmiyor ama aşırı indirmeden kaynaklanan sağnak serverları kitliyebilir.maçın başlamasına 45 dk kaldı.sabahtan stadı doldurmaya başlayan fanatiklerin beklemelerine değecek mi??
bu sorunun cevabini çok yakında öğrenecez şimdi tekrar sözü merkez stüdyolarımıza bırakıyoruz :)

süper teşekkürler.

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
centigarde dedi ki:

hahaha çok güldüm güzeldi :):)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Dakikar bir bir geçiyor. 25 dakika kaldı. Yığılma olur şimdi burraya yine . Listenin başında kim olacak bakalım ? :D

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
muratcanberber, hta1905, cabbarcan, centigarde, gift, scientist, must, lack, ZiFiRi, menza, balcis, MoNsTeRaZoR, sabirli, ümit yaşar, forever, Saner Apaydın, meba1905, shiftciali (+ 1 Gizli) ve 82 Ziyaretçiler bu konuyu okuyorlar.

scientist

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benim asıl merak ettiğim burdaki linklerin hakkaten RC3 mü final sürümü mü olduğu

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
19 dakika kaldı.

4. Haaaakem uzatmaları göstermesin ? :D

Not : Sdn'nin saati geri kalmış .

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
17 dk firefoxun baglı oldugu sisteme göre şimdi baktım saatlerinizi ayarlayın gong

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaw biraz da biz birbirimizi şişiriyoruz gibime geldi :)

sanki bedava vista dağıtacaklar millet ziyan oldu beee :D

xeus10

Doçent
Reaksiyon puanı
0
aslında ewet millet galeyana geldi biaraz ama olsun attrasksiyon oldu bügünde bugün taoplam 100 tane mesaj attım neredeyse