Firefox 3.0.2 Türkçe Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
En sık güncellenen tarayıcılardan Mozilla Firefox, 3.0.2 sürüme yükseltildi. En yeni Firefox'u Türkçe olarak buradan indirin.

Düzenli olarak güncellenen ve güvenlik sorunlarını hızla çözen Mozilla Firefox 3.0.2 sürüme yükseltildi. Bazı güvenlik açıklarını ve uyum sorunlarını çözen yeni sürüm, birçok farklı dil desteği için deneme şansını da sunuyor. Bazı web sayfalarında tasarımdan kaynaklanan sorunları ve tema problemlerini de çözen Mozilla Firefox 3.0.2, artık Mac ile de daha uyumlu. En yeni Firefox 3.0.2'nin Türkçe sürümünü ücretsiz indirmek için burayı tıklayın.

:: Firefox 3.0.2 sürümüyle ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin: Mozilla
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

EverFrost

Öğrenci
Yazıyı okuduktan sonra güncelleme kontrolu yapmak için yardım bolumune tıkladım ve zaten indirmiş kullanıma hazır olduğunu gordum :) bana sadece restart atmak kaldı,eklentilerinide hızlıca kontrol etti ve kaldığım yerden bu sayfayı karşıma getirdi
bu satırlarıda 3.0.2 den yazıyorum
ne şahane bir yazılım değilmi ..

OnLT

Dekan
Emektar
Evet sanırım ilk sorun benden :D Yazılar kayıyor iç içe giriyor yazılar

sivaspor

Profesör
Bende safari ve firefox kuruluydu. diger baska browserler de var. Safariyle firefox acilim hizini haftada bir kac kere deniyordum. Bu sürümde hizlari ayni oldu. Tek eksik safariden biraz yavas olmasiydi. Bu sorun da ortadan kalkti. Hayirli olsun. :) ;)

Yani yanılmamışım :)
Sağol erkek

Bu arada Safari kullandığım zaman sinir sistemim alt üst oluyor o yüzden Opera ile kıyaslama yapıyorum ben genelde.

ekarakoc

Öğrenci
Arkadaşlar sorum şu, bu uygulama PC için geçerli mi? PC için geçerliyse çalıştırmak için hangi uygulamayı seçmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

SDN Son Haberler