Firefox 2.0.0.10 Geldi. İlk İndirenlerden Olun!

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Firefox, son zamanlardaki hızından bir şey kaybetmeden kendini yenilemeye devam ediyor. Son sürümde ilgi çekici değişiklikler var. İlk indirenlerden olun.

Firefox'un 2.0.0.10 sürümü yayınlandı. Yazıyı kaleme aldığım şu dakikalarda kendi web sitesinde de durumu bildirmemiş olmasına rağmen download sunucularına çoktan eklendi bile. Şu sıralar, yeni sürüm konusunda oldukça bonkör davranan başarılı tarayıcı, her yeni sürümde daha fazla performans ve daha fazla seçeneği sunuyor.

Bize inanmazsınız diye ekran görüntüsü aldık :)

:: Firefox 2.0.0.10'u Türkçe olarak indirmek için buraya tıklayın.

Firefox'ta Neler Vardı?

:: Gelişmiş sekmeli tarama
:: Yazım denetimi
:: Tavsiyeli arama sonuçları
:: Oturum Kurtarma
:: RSS Okuyucusu
:: Açılır Pencere Engelleyicisi
:: Phishing Koruması
:: Otomatik Güncelleme
:: Firefox'a geçtiniz mi? Forumda tartışalım.

Bilgi için: Mozilla Firefox
Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

regedit

Profesör
firefox alman arabası gib eski olsada sorun olmaz :D zaten açılışta yeni sürümleri otomatik yükleme özelliğide var, derdi yok ^^
birde şu sıralar netten çok işlem yaptığım için güvenlik konusu önemli :*

cuhadar

Doçent
Bugün ilk açışımda 12 gibi hemen güncelledi

bende hemen buraya bakayım dedim

Evet doğru imiş

emelden

Dekan
Onu bunu bilmem ben SDN de okudum dün gece. ^^ İndirdim de tabi ki kullanıyorum. Şimdilik bir sorunum falan da yok. (A)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
benim diğer ofisteki firefox nedense güncellemeden haberdar değil :D manual olarak güncellemeleri kontrol et dedim "haa varmış yaw essahtan da" der gibi güncelledi :D

titanyum

Profesör
evet gerçekten öyle oldu bende senin msj gördükten sonra bi bakıyım dedim önceden otomatik sölüyodu hatta ısrar ediyodu nie böle olduki bu sefer emin değiller hearalde paketten :) :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Thegrey dedi ki:
firefox un ram den cok yedigi soyleniyor nedersiniz ? yoksa dogru degil mi ?

önceden gerçekten de şişmeler oluyordu ve sistem bilgisine baktığınızda 300 MB bile görebiliyordunuz 10 sekme için.

şu sıralar (sanıyorum güncellenen sürümlerden dolayı) pek rastlayamıyorum.

Thegrey

Üyecik
Troy dedi ki:
Thegrey dedi ki:
firefox un ram den cok yedigi soyleniyor nedersiniz ? yoksa dogru degil mi ?

önceden gerçekten de şişmeler oluyordu ve sistem bilgisine baktığınızda 300 MB bile görebiliyordunuz 10 sekme için.

şu sıralar (sanıyorum güncellenen sürümlerden dolayı) pek rastlayamıyorum.

Troy, aninda cevap bu olsa gerek.Tesekkurler.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
forumda soru cevaplamayı gerçekten çok seviyorum. ben de bir şeyler öğreniyorum. ama ana sayfa ve diğer koordinasyon işlerinden dolayı fazla zaman kalmıyor ;)

oksijudan

Asistan
Firefox'u güncellledik,daha doğrusu otomatik güncelledi vee eklentilerin hiç biri çalışmıyor.Eklentilere güncelleme aradım olmadı.Uyumlu görünmelerine ragmen çalışmıyorlar.Hatta SDN araç çubuğunun yerinde bile yeller esiyor.Bilseydim kurmazdım.Eskisinden memnundum.Bu biraz hızlı gibi sanki ama eklentilerin çalışmamasından olabilir.Yok mu çözüm? %(

Nemesis

Dekan
Troy dedi ki:
benim diğer ofisteki firefox nedense güncellemeden haberdar değil :D manual olarak güncellemeleri kontrol et dedim "haa varmış yaw essahtan da" der gibi güncelledi :D
evet ya bizim dükkandaki bilgisayar algıladı yükledi ama yurttaki öle olmadı :) anca kontrol edince yükleyiverdi.