Finans - Ekonomi - Kripto Paralar üzerine sitem hakkında yorumlarınız

Bu konuyu okuyanlar

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba değerli SDN ailesi,

Yaklaşık 6 ay önce kurduğum Ekonomi - Finans - Kripto paralar üzerine olan web siteme sizleri de beklerim.
Sitem siz değerli kullanıcılar için ekonomi , finans , kripto paralar özgün ve güncel haberler edinmeyi hedeflemiştir. Sitemizde yer alan haberlerin tamamı editörlerimiz tarafından özenle hazırlanmakta olup izinsiz kullanılması durumunda gerekli işlemler yapılacaktır.

istek, öneri ve görüşlerinizi merak ediyorum.

DolarFiyatıNet

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Çok güzel olmuş renkler de uyumlu ama biraz clickbait yaparsaniz tık kazanırsınız (bu arada babam taşeron maaş artar umarım)

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Gayet iyi. Kur fiyatını siz mi güncelliyorsunuz? Yoksa otomatik mi?

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Tebrik ederim güzel site.Üstteki kur otomatik güncellenmiyor sanırım tıklayınca güncel gösteriyor.

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Gayet iyi. Kur fiyatını siz mi güncelliyorsunuz? Yoksa otomatik mi?

otomatik güncelleniyor diye biliyorum aslında. tema lisanslı ancak daha global, güncelleme alan, ve adsense konusunda daha iyi reklam yerleşimi olan tema düşünüyorum.

Cache çok kalıyor. Sürekli güncellemek durumunda kalıyor genelde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok güzel olmuş renkler de uyumlu ama biraz clickbait yaparsaniz tık kazanırsınız (bu arada babam taşeron maaş artar umarım)
Clickbait derken hocam ?

Tebrik ederim güzel site.Üstteki kur otomatik güncellenmiyor sanırım tıklayınca güncel gösteriyor.

Hocam, otomatik güncelleniyor diye biliyorum.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
otomatik güncelleniyor diye biliyorum aslında. tema lisanslı ancak daha global, güncelleme alan, ve adsense konusunda daha iyi reklam yerleşimi olan tema düşünüyorum.

Cache çok kalıyor. Sürekli güncellemek durumunda kalıyor genelde.

Clickbait derken hocam ?

Hocam, otomatik güncelleniyor diye biliyorum.
Bir baksana güncelleniyormu güncellenmiyormu diye :) Kur kısmı hareket etmiyor üstüne tıklayınca güncel gösteriyor.

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Yani hocam biraz merak uyandıran başlıklar demek istedim haber sitelerinde öyle olur.

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Bir baksana güncelleniyormu güncellenmiyormu diye :) Kur kısmı hareket etmiyor üstüne tıklayınca güncel gösteriyor.

Hocam, şuanda tüm cacheleri tenizledim. CTRL+F5 ile tekrardan dener misiniz ? Bak hiç dikkatimi çekmemişti bu durum :)

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Arada kontrol et donmasın.:D

Valla alan adı ve içerik süper ama işte maddiyat pek olmayınca editör tutamıyorum :) Arada editör tutup para verip içerik hazırlatıyorum gündeme dair, güncel haberler şeklinde. yavaş yavaş olacak ama sağlam olacak , iyi yerlere getireceğim sitemi inşallah :)