Filmler TV'de görünmüyor

Bu konuyu okuyanlar

NamLous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba forumda yeniyim bu sebepten bir yanlışım varsa şimdiden özür dilerim.
Bilgisayardan indirdiğim filmleri televizyon üzerinden oynatamıyorum.
Kapsamlı bir araştırma yaptım ve her televizyonun her formatı desteklemediğini öğrendim.
Ben internetten indirince formatı mp4 olarak iniyor.
Tabi onu da televizyon kabul etmiyor. Çözüm olarak zibil tane program kullandım. Ama nafile. Sonuç alamadım. En son bir internet cafe den film aldığımda (usb üzerinden) formatı avi idi diye hatırlıyorum. Bende indirdiğim gereksiz başarısız programlar ile önce avi ye dönüştürdüm olmadı. Yani dönüştü dönüşmesine ama tv den ses çıkmadı.

Yardımcı olabilecek varsa gerçekten çok sevinirim :) Ben işin içinden çıkamadım... Bu arada mkvmerge programını duydum indirdim ondanda sonuç alamadım.

Son düzenleyen moderatör:

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Tv'niz Hangi Formatı Desteklediğini Kullanım Klavuzu veya İnternetten Araştırıp Bulun.
Daha Sonra Format Factory Programı İle Destekleyen Uzantıya Dönüştürün ve Tecrübenizi Bizimle Paylaşın.

NamLous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tv'niz Hangi Formatı Desteklediğini Kullanım Klavuzu veya İnternetten Araştırıp Bulun.
Daha Sonra Format Factory Programı İle Destekleyen Uzantıya Dönüştürün ve Tecrübenizi Bizimle Paylaşın.
.avi formatını desteklediğini biliyorum. Ve Format Factory programı ile en başta o formata çevirdim ama nafile.

Şöyle bir şeyde var ama İnt kafelerden eski zamanlarda film attığımda usb diske televizyon okuyordu. O fimlerde avi formatındaydı.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
.avi formatını desteklediğini biliyorum. Ve Format Factory programı ile en başta o formata çevirdim ama nafile.

Şöyle bir şeyde var ama İnt kafelerden eski zamanlarda film attığımda usb diske televizyon okuyordu. O fimlerde avi formatındaydı.

İlginç

Usb'nin Formatı Ne ?

kgt1453

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim televizyonum Beko. Idm ile Youtube üzerinden indirdiğim videoları açmıyor. Ama Youtube video indirici sitelerden indirince açıyor. Ts, avi ve düşük boyutlu mkv videoları izliyorum.