Film sitesi önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Fatihyasaarr_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler shiftdelete.net ailesi. Bana ücretsiz güncel filmleri olan site önerisinde bulunur musunuz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Ücretsiz sitelerdeki filmler korsan filme girdiği için site linki forumda paylaşılamaz maalesef.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Ücretsiz film mi ? :d . Adamlar o ürünü çıkartmak için milyon dolarlar harcıyor . Korsan kullanmayın . Bari filmde yapmayın . Eski filmler olsa neyse diyeceğim sinemaya gelmez , netflix gibi sitelerede üye olmaya değmez ama güncel film demişsin .

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.
Konu kilit lütfen.... @Utkuversus @Görkem Say @ÆSir

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
al kredi kartını al netflix deneme sürümü al 30 gün izle sonra iptal et hiç para ödemedin al sana beleş.