Öneri Film Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Arkadaslar fantastik film onerileriniz var mi harry potter serisini izledim kitaplarini okudum son kitabin yarisini okumadim sonra bir daha boyle bir seri gormem dedim sonra aclik oyunlarini gordum kitaplarini aldim filmlerini izledim cok iyi geldi ama dusunmeme yol acti neden peeta ile olmustu katniss ama aclik oyunlari serisi de cok guzeldi bu tarz film veya film serisi var mi kitaplarinin olmasi guzel olur ama zorunlu degil

Son düzenleme:

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Film tadında dizi önereyim,çok sarıyor
Arrow

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
The Lord of the Rings. Bütün fantastik yapımların babasıdır.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Fantastik olsun ama ucuda kacmasin bir hikayesi olsun mesela harry potter ve aclik oyunlari gibi

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Daha demin fragmanini izledim ters takla atan arac tekrar eski haline donuyir zamanda geriye gidiyormus gibo ilginc izlerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ne acaba kafam karisti
Screenshot_20210627-142151_Chrome.jpg

Avatar izlemeye baslarim pek begenmemistim tv de cikmisti onu da 30dk izlemistim 3 yada 4. Filmi cikmisti galiba ilk fipmden izlersem belki begenirim

The Lord of the Rings. Bütün fantastik yapımların babasıdır.
Hocam pek beni cekmiyor etkilemedi zatrn cogu film bana harry potter ve aclik oyunlarinin verdigi zevki veremez gibi geliyor ne dersiniz 1. Filmden baslasam begenir miyim

Son düzenleme:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Daha demin fragmanini izledim ters takla atan arac tekrar eski haline donuyir zamanda geriye gidiyormus gibo ilginc izlerim

Bu ne acaba kafam karisti
Ekli dosyayı görüntüle 157293

Avatar izlemeye baslarim pek begenmemistim tv de cikmisti onu da 30dk izlemistim 3 yada 4. Filmi cikmisti galiba ilk fipmden izlersem belki begenirim

Hocam pek beni cekmiyor etkilemedi zatrn cogu film bana harry potter ve aclik oyunlarinin verdigi zevki veremez gibi geliyor ne dersiniz 1. Filmden baslasam begenir miyim
Konusu güzel filmdir vallahi.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Hepsi mi düşük? Ben izlerken zevk aldım vallahi.
Hocam ben biraz seciciyim kusura bakmayin aslinda izledigim ve cok sevdigim filmleri tekrar ve tekrar izlemek istiyorum ama olaylari biliyorum unutup tekrar izlemek tekrar zevk verirdi. Begendigim filmlerden yola cikarak bir seyler soyler misiniz MARVEL filmlerinin cogunu izledim karayip korsanlari harry potter aclik oyunlari
DC filmlerini onermezseniz iyi olur dc yi sevmiyorum

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Hocam ben biraz seciciyim kusura bakmayin aslinda izledigim ve cok sevdigim dilmleri tekrar ve tekrar izlemek istiyorum ama olaylari biliyorum unutup tekrar izlemek tekrar zevk verirdi. Begendigim filmlerden yola cikarak bir seyler soyler misiniz MARVEL filmlerinin cogunu izledim karayip korsanlari harry potter aclik oyunlari
Seçiciysen; Batman Begins, Batman Dark Knight ve Batman Dark Knight Rises, TeneT filmlerine bayılırsın bak.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Seçiciysen; Batman Begins, Batman Dark Knight ve Batman Dark Knight Rises, TeneT filmlerine bayılırsın bak.
Dc filmlerini pek sevmesemde batmani ve wonder womani seviyorum wonder woman filmini izledim batman serisine de bakarim

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Dc filmlerini pek sevmesemde batmani ve wonder womani seviyorum wonder woman filmini izledim batman serisine de bakarim
Yalnız bu Nolan versiyonu. Dünya'nın en iyi yönetmeni diyebilirim.
Filmde gerçek bir uçak patlatıyor üstelik kilo kilo yüzlerce gerçek altınla. Tam sanat eseri.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Yalnız bu Nolan versiyonu. Dünya'nın en iyi yönetmeni diyebilirim.
Filmde gerçek bir uçak patlatıyor üstelik kilo kilo yüzlerce gerçek altınla. Tam sanat eseri.
Batman ve tenet filmlerinin yonetmeni dimi hocam hangi filmde ucak patliyordu

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Ben de bilmiyorum tam zamanı öyle geri sarmıyorlar. Zaman biz de ileri işliyor ya, orada geride işliyor.
Nasil yani zaman geri mi akiyor yoksa ara sira mi geri akiyor yada o nesne insan uzerinde mi geri sayiyor

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Nasil yani zaman geri mi akiyor yoksa ara sira mi geri akiyor yada o nesne insan uzerinde mi geri sayiyor
Şimdi geri akıyor ya, olaylar geri sarmıyor, sen geri sarılan zamanda harket ediyorsun. Çok karmaşık, daha anlamadım ben de. Bir kaç defa izlersem anlarım :D.

Ali5318

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Olumcul deney (biraz abartili ama guzel)
Labirent ölümcül kaçış
Yüzüklerin efendisi
Star wars ( izliceksen sırasıyla dizi ve filmlerin hepsini izle )
Fantastik canavarlar (harry potterla ayni evrende geçiyor )

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Olumcul deney (biraz abartili ama guzel)
Labirent ölümcül kaçış
Yüzüklerin efendisi
Star wars ( izliceksen sırasıyla dizi ve filmlerin hepsini izle )
Fantastik canavarlar (harry potterla ayni evrende geçiyor )
Teşekkürler.