Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu okuyanlar

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar tekrardan ? Bugün sizlere geç de olsa Temmuz ayı okuduğum kitaplardan bahsettim. Umarım okuduğum kitapları ve videomu beğenirsiniz. Kitaplar hakkında yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler ❤?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bugün Ashita Kyo Kino kanalının sahibi Ceylan ile birlikte bir okuma maratonu yaptık. N.G. Kabal’a ait 01.01 Bugün Adımı Sen Koy kitabını 24 saatte okumaya çalıştık. Umarım videomuzu beğenirsiniz, şimdiden iyi seyirler herkese

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Bu konu açıldı mı ilk yorum yapanlardan biriydim. Beğenmiştim. Şimdi bakıyorum ve gelinen nokta itibari ile hala çok başarılı buluyorum.?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Forumda bulunduğum sürece Her türlü desteği vereceğimden kesinlikle kuşkunuz olmasın.:)

Teşekkürler :)

Herkese merhabalar ? Bugün sizlere Ashita Kyo Kino kanalının sahibi, Ceylan Dilşad’ın Kayıp adlı kitabını yorumladım. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar ? Bugün sizlere bugüne kadar izlediğim en iyi 10 yabancı diziden bahsettim. Netflix'ten de izleyebileceğiniz 10 dizi önerimi umarım beğenirsiniz. Bilim kurgu, komedi, dram, suç ve daha pek çok türde izlediğim en iyi 10 yabancı dizi, Netflix dizi önerileri karşınızda! ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalara ?Bugün sizlere BİM ve ŞOK marketten yaptığım kırtasiye alışverişimi gösteriyorum. Okula dönüş kırtasiye alışverişi videomu umarım beğenirsiniz, hepinize iyi seyirler

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar :) Bugün sizlere dünyanın en büyük 7 kütüphanesinden bahsettim. Güzel bir kütüphane turu sizleri bekliyor. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar .Bugün 110 TL değerinde 6 kitaplık bir kitap çekilişi ile karşınızdayım. Çekilişe katılım şartları ve son katılım tarihini detaylı şekilde videoda anlattım lütfen sonuna kadar izleyin. ? Herkese bol şans! ?

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar. Bugün sizlere Amazon Türkiye ve Kitapyurdundan yaptığım dev kitap alışverişimi gösteriyorum. 200 TL’ye 13 kitap aldım. Kargo süresi, hasarlı kitap var mı, kitap fiyatları neler gibi pek çok sorunun cevabını videomda anlatıyorum. Hangi kitapları almışım gelin görelim, iyi seyirler??

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Herkese merhabalar. Bugün sizlere eylül ayı okuduğum kitapları yorumladım; iyi seyirler dilerim.

fidiki

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Saygıdeğer @fidiki kardeşim. Başarılar dilerim. ;)

Cok teşekkür ederim, selamlar :)

Bu arada; Dev kitap çekilişi ile karşınızdayım! 4 kişiye 5'er tane olmak üzere toplamda 20 kitap hediye ediyorum. Sağlık, gerilim, çocuk, genç yetişkin, klasik, kişisel gelişim gibi birçok türde kitaplar seçerek herkesin zevkine uygun hale getirmeye çalıştım. Umarım kitapları beğenirsiniz.