• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Film, Dizi ve Kitaplar üzerine youtube kanalı (FİDİKİ)

Bu konuyu okuyanlar

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Herkese merhabalar. Bugün sizlere yaz ayında okuyabileceğiniz kolay okunan, romantik, çerezlik kitaplar öneriyorum. 6 seri, 2 tekli kitap yani toplamda 20 kitabı sizler için önerdim. İyi seyirler :)

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Herkese merhabalar 😍 Bugünkü videomda kitaplığıma yeni eklenen Emily, Dikenlerin Büyüsü gibi yeni çıkan ve uzun zamandır okumak istediğim kitaplardan bahsettim. Umarım seçtiğim kitapları ve videomu beğenirsiniz. İyi seyirler 🎉

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Herkese merhabalar 😍 Bugünkü videomda sizlere Amazon, İlknokta ve Kutu Kutu Kitap sitelerinden yaptığım kitap alışverişimi paylaşıyorum. İyi seyirler :)

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Herkese merhabalar. Bugünkü videomda sizlere çıktığı andan itibaren tüm dikkatimi çeken Margaret Rogerson'a ait Dikenlerin Büyüsü kitabını yorumladım. Fantastik kitap seven herkese Dikenlerin Büyüsü kitabını tavsiye ediyorum. Umarım videomu beğenirsiniz, iyi seyirler 🎈

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Merhabalar!

Bugün farklı bir youtube kanalımdayım, İlknokta kanalında paylaştığım kitap önerilerim sizlerle.
İyi seyirler. :)

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Merhaba,

daha çok kitleye ulaşmak adına tiktok platformunda hesap açtım. Buradan paylaşmak istedim. Yine Film & Dizi ve Kitaplara ait içerikler buradan da paylaşmaya devam edeceğim.

İlk paylaşımım;

Profilim;

Teşekkürler destekleriniz için, sevgiler. :)

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Selamlar,

kendimle ilgili gelen soruları yanıtladım :) iyi seyirler.

fidiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
128
Selamlar SDN ailesi :)

Kitap çekilişi ile sizlerleyim, katılmak için aşağıda yer alan videomu izleyebilirsiniz :)

iyi seyirler.