Film arşivi tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! | GrieeX

Bu konuyu okuyanlar

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
GrieeX

Kullanışlı ve kolay anlaşılır arüyüzü ile film arşiv meraklılarının bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Genel Özellikler:

• Kullanışlı ve kolay anlaşılır arayüz.
  • Filtreleme kriterleri (Orjinal İsim, Türkçe İsim, Yönetmen, Gösterim Tarihi vs.)
  • IMDB.com sitesinden İngilizce bilgi alma 1. Film Adı 2. Gösterim Tarihi 3. Yönetmen 4. Kategori 5. Süre 6. Dil 7. Konu 8. Imdb Puan 9. Imdb Oy 10. Oyuncular 11. Senaryo 12. Ülke 13. Imdb Resim
  • Beyazperde.com sitesinden Türkçe bilgi alma 1. Türkçe isim 2. Türkçe konu
  • Film.com.tr sitesinden Türkçe bilgi alma 1. Türkçe isim 2. Türkçe konu
  • Sinema.com sitesinden Türkçe bilgi alma 1. Türkçe isim 2. Türkçe konu
  • Sinematurk.com sitesinden Türkçe bilgi alma 1. Türkçe isim 2. Türkçe konu
  • Sinemalar.com sitesinden Türkçe bilgi alma 1. Türkçe isim 2. Türkçe konu
  • Amazon.com sitesinden büyük boy film afişi alma
  • Dvdempire.com sitesinden büyük boy film afişi alma
  • Moviegoods.com sitesinden büyük boy film afişi alma
  • Google.com sitesinden büyük boy film afişi alma
  • Filme ait dosya bilgilerinin okunması.
  • Desteklediği Dosya Biçimleri : Video : MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB) (Çözücüler: DivX, XviD, MSMPEG4, ASP, H.264, AVC...) Ses : OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF
  • Diğer film arşiv programlarından import (verileri GrieeX veritabanına otomatik alma) işlemi. GrieeX Import modülü ile Diviks, DivXTurk, PivX, DivxARC, All My Movies, eXtreme Movie Manager programlarında kayıtlı filmlerinizi çok kolay bir şekilde GrieeX programına aktarabilirsiniz.
  • Veritabanınızda bulunan filmleri tek tuşa basarak Excel ortamına aktarıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Imdb Toplu Güncelleme Modülü ile kayıtlı filmlerinizin tamamını veya seçeceğiniz kadarını otomatik olarak Imdb güncel bilgilerini tek tuş yardımıyla güncelleyebilirsiniz.
  • İstatistikler ekranı ile kayıtlı filmleriniz hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.
  • GrieeX üzerinden diskinizdeki filmleri, klasörler arasında dolaşmadan hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • Vereceğiniz kişisel puanlar ile kendi sıral

DOWNLOAD

next
1.jpg

Close

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ben teşekkür ederim [MENTION=162279]RamoneS[/MENTION] Yardımcı olduysam ne mutlu :)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=167111]PcMühendisi[/MENTION].
Bu programmıdır yoksa Netdisk gibi bir hizmetmidir.
Buraya film attığımızda her yerden ulaşabilecekmiyiz.?
Bir nevi Harici Harddiskmidir? Doğrumu Anlamışım?:confused1:
Biraz daha bilgi verirmisiniz?:)

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
[MENTION=47324]mustang[/MENTION]
programı incelemekteyim.elime geçen verileri az sonra mesajı düzenleyerek paylaşacağım :)

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
tamamen türkçe ve bir türk programcı tarafından hazırlanmış harika bir film arşiv programı. benim gibi film arşivcileri için vazgeçilmez bir araç. yalnızca filminizin ismini yazıyorsunuz, filmin tüm bilgileri imdb ve beyazperde sitelerinden otomatik olarak geliyor. kesinlikle tavsiye olunur.Teşekkürler

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Aslına bakarsanız bugune kadar HDD'mden başka arşiv tutmadım özel olarak program v.s hariç.
Fakat bu programı yükledikten sonra gerçekten arşiv yapasım geldi :)
Programa filminizi ekliyorsunuz ve Eklediğiniz video ile ilgili tüm bilgi doldurma alanları mevcut.
Ayrıca ımdm'nın lıstesınde yer alan top 250'yi görebiliyorsunuz.
Programa her yerden malesef ulaşım mevcut değil.Yani Bulut sistemi yok.
Filmlere puan verip,istatikleri görme imkanınız var.
Programa filmleriniz attığınız zaman HDD'de her hangi bir alan eksilmesi söz konusu değil.

Benim çıkardıklarım bunlar,programı silmemeyi düşünüyorum :)

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Simdi programi biraz kullandim, sahane bir sey, keske tek tiklada indirme olayi olsa :D

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arşivinizdeki filmleri bir liste yaparak düzenlemenizi sağlayan kaliteli bir program,geliştiricisi devamlı güncelliyor programı divxplanet forumlarında başlığı vardı..

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ayrıca programın türk geliştiriciler tarafından hazırlanması ayrı bi güzel :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar birşey soracağım , arşive aldığımız filmleri indirebiliyor muyuz ?

pdrem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben film arşivini imbd watchist ile tutuyorum, örneğin bir filmi imbd incelerken bende var mı yokmu kolaylıkla bakabiliyorum, ee liste baya uzun olunca güzel oluyor fotoğraflı liste...

EthemSEL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paylaşımın için teşekkür ederim..

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
çok güzel program. işime yarıcak kesin. paylaşım için teşekkürler

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bende Disk tarzı bişey sandım arşiv tutmak / depolamak anlamında, yani normal bir klasöre filmleri koymakla bunun ne farkı var ben bir fark göremedım açıklama istiorum :)

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Aynı bu program tarzında ama filmleri pc de tutmak yerine internet üzerinde saklıyabilecegimiz ve istedigimiz yerden izleme imkanı sunan program varmı?

MaMiFilm

Asistan
Reaksiyon puanı
0
film arşivi tutmak eskide kaldı artık piyasada bu kadar site varken aradığımız her filme tek tıkla ulaşıyoruz zaten internet hızının geldiği nokta belli takıılmadan sorunsuz izliyoruz arşivler eskidi artık.