Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
resimid_5450727_16_9_1530948620-880x495.jpg

Yeni sezon çalışmalarını Slovakya'da sürdüren Beşiktaş'ta Fikret Orman, önceki gün basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbet toplantısının ardından teknik direktör Şenol Güneş'le bir araya geldi. Orman, başarılı çalıştırıcıyla Negredo'dan Babel'e Cenk Tosun'dan Vida'ya kadar birçok konuda görüştü.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, önceki gün Slovakya kampında düzenlediği basın mensuplarıyla sohbet toplantısının ardından, teknik direktör Şenol Güneş’le Tuna Nehri kıyısında yemekte bir araya geldi. Buluşmada transfer başta olmak üzere birçok konu masaya yatırıldı. İşte ikili zirvede konuşulanlar:
Orman, yardımcı antrenörlük görevine getirilen Guti Hernandez’in takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını belirtti. Ardından da, “Şenol hocam, sizden öğreneceği çok şey var. Bu tecrübe kazanması açısından önemli bir fırsat” dedi.
Görüşmenin önemli konularından birisi de Negredo oldu. Fikret Orman, İspanyol forveti, dışarıda bırakarak satmalarının zor olacağını söyledi ve “Oyuncuyu gönderip bütçe daraltalım derken, mali açıdan kulübe ek yük bindirmeyelim. Takımla çalışsın. Satarız, satamazsak yola birlikte devam ederiz” ifadelerini kullandı.
QUARESMA BELİRLEYİCİ
Şenol Güneş, Babel’in çok faydalı bir oyuncu olduğunu ve takımda kalmasını istediğini dile getirdi. Orman ise “Ben de istiyorum. Ancak yıllık 4 milyon Euro talep ediyor. Bu şartlarda zor. Sözleşmesini pazarlıklarla uzatmaya çalışacağım. Şu da bir gerçek ki, 7 milyon Euro’luk teklif, 1 yıllık sözleşmesi kalmış bir futbolcuya iyi para. Bu konuyu iyi değerlendirmeliyiz. Kanat etkinliği yüksek, direkt bindirmeler yapabilecek ve etkili ara paslar atacak 10 numara bakıyoruz. Bernard başta birkaç alternatifimiz var. Belki Babel’e ihtiyacımız kalmayabilir” karşılığını verdi.
Başkan Orman, Babel’in durumunda Quaresma’nın belirleyici olacağını da vurguladı. Portekizli yıldızın, Çin’den gelen teklifi kabul etmesi halinde, Hollandalı oyuncunun takımda tutulabileceğini söyledi.
Fikret Orman, Vida için de şunları söyledi: “Cenk’te acele ettim, 3-5 milyon Euro ucuza sattım. Vida’da acele etmeyeceğim. Oyuncularımızı almak isteyen bedelini ödemeli.”

Kaynak: Amk

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Başkanım Vida, Q7 ve Babel' i satmayın. Q7' ye 10 milyon euro gibi bir teklif gelirse satın çünkü seneye bu değeri bulmayacak. Gelmezse zaten bir yılda daha bizde oynar.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Başkanımız çok yakışıklı yaw.. :)

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Başkanım Vida, Q7 ve Babel' i satmayın. Q7' ye 10 milyon euro gibi bir teklif gelirse satın çünkü seneye bu değeri bulmayacak. Gelmezse zaten bir yılda daha bizde oynar.
Kıymetini bilin, Fikret Orman batmak üzere olan 4.lüğe oynayan Beşiktaş'ı şahlandırdı.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kıymetini bilin Fikret Orman Batmak üzere olan 4.lüğe oynayan Beşiktaş'ı şahlandırdı.
Batmak üzere olan değil de maddi açıdan epeyce zor durumda olan yüce BEŞİKTAŞ' ımızı bu duruma getirdi. Başkanımızı ve ekibini destekliyoruz. Yapılanları görüyoruz.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Batmak üzere olan değil de maddi açıdan epeyce zor durumda olan yüce BEŞİKTAŞ' ımızı bu duruma getirdi. Başkanımızı ve ekibini destekliyoruz. Yapılanları görüyoruz.
Bence batmak üzere de desem sırıtmaz o yüzden öyle yazdım üstad. Bir Fenerbahçe'li olarak takdir ediyorum Fikret Orman'ı.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bence batmak üzere de desem sırıtmaz o yüzden öyle yazdım üstad. Bir Fenerbahçe'li olarak takdir ediyorum Fikret Orman'ı.
Eyvallah kardeşim, Ali KOÇ ile yeni bir sayfa açtınız sizde. Umarım bozulan aramız tekrar düzelir sizinle.

Son mesajlar