Yardım fifa online 4 pc iyi ama kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

Arda Oğuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
selamlar fifa online 4 de tam ekran yapınca kasıyor ama pencereli de hiç bir sıkıntı yok ekran kartı rx580 4gb işlemci ryzen 5 2600 neden kasıyor anlamıyorum ayarları düşüğe çekiyorum gene aynı pencereli oynamak istemiyorum yardımcı olabilecek var mı ? (oyunda da tam ekranda oyunculara yakınlaştığında kasmalar oluyor )

İskambil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Oyuna giriş yap ekran ayarlarını incele hiç bilmem fifa4 felan futboldan nefret ederim. Varmıdır böle bi ayar oyunda. Bak bulamaz isen oyun bu çözünürlüğü desteklemiyor demektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyuna giriş yap ekran ayarlarını incele hiç bilmem fifa4 felan futboldan nefret ederim. Varmıdır böle bi ayar oyunda. Bak bulamaz isen oyun bu çözünürlüğü desteklemiyor demektir.
Kısaca pencere modunda oynamaya devam.

Bi yol daha var gibi sanki.

Kısaca pencere modunda oynamaya devam.

Bi yol daha var gibi sanki.
Oyunun desteklediği en yüksek çözünürlüğü tespit edersen ekran kartı ve windows çözünürlük değerlerini tespit ettiğin değere uyarlaya bilirsin. Bunuda dene. Bu biraz daha doğru bi yol. Oyunu sisteme değilde sistemi oyuna uyarlamak.

Son düzenleme:

Arda Oğuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dediklerinizi denicem yardımlarınız için teşekkür ederim

bu arada denedim olmadı çözümü olan varsa yazsın denicem

Son düzenleme:

mas7er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediklerinizi denicem yardımlarınız için teşekkür ederim

bu arada denedim olmadı çözümü olan varsa yazsın denicem

Merhaba,
Bende oyunu dün kurdum Tam ekranda aynı sorunu yaşıyorum. Hatta şut pas tuşlarına basıyorum 5-6 sn sonra tepki veriyor. Pencere moduna alınca çok akıcı hiçbir sorun yok.
Sistem Ryzen 5 3500x - rx570 - 16 gb ram. Sistem gereksiniminde önerilenin de üstünde.

Siz çözüm bulabildiniz mi?

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
328
selamlar fifa online 4 de tam ekran yapınca kasıyor ama pencereli de hiç bir sıkıntı yok ekran kartı rx580 4gb işlemci ryzen 5 2600 neden kasıyor anlamıyorum ayarları düşüğe çekiyorum gene aynı pencereli oynamak istemiyorum yardımcı olabilecek var mı ? (oyunda da tam ekranda oyunculara yakınlaştığında kasmalar oluyor )
genellikle dahili ekran kartı ile çalışır o yüzden olabilir. harici ekran kartını dener misiniz ?