Fifa acayip kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

Antilop14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar FIFA20'yı laptoptan oynuyorum ve originde, korsan değil.Muhtemelen görünce sistemin kötü demişsinizdir ama Gtx 1650(daha anlatmaya gerek yok fifa kaldıracak seviyede)laptop ve indirimde 4k ya aldım.Şuan 7k₺.Düşey senkronizasyon açtım, fifa dosyasından değişim yaptım, çözünürlük düşürdüm ama yok(1280de şuan daha düşür diyosanız denicem ama kör oluyorum), keyif bozan bir kasma var.Ben mi yanlış biliyorum bu tarz bir laptop kesinlikle kaldırmalı fifayı?1.5 ay köyde avuç kadar internet ile fifadan medet umdum kasmaya başladı ama acayip yani oynanmaz derecede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayriyeten arkadaşlar bilen varsa düz kolla oynuyorum marka platoon.soldaki 4 tuş çalışmıyor analog olmayanlarda olan o yön tuşları(anlamışsınızdır).Çoğu yerde çalışıyor oyunda ama defansif/ultra defansif/ofansfi/ultra ofansif/dengeli falan bunları değiştiremiyorum normalde öyle değişiyor izlediğim videolarda ve arkadaşlarımda

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Sürücüler güncel mi? Görev yöneticisinde fifaya sağ tıklayıp yüksek öncelik olarak ayarlamayı deneyin.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Hocam şuan oyundayım da hemen denedim sağ tıkladım öyle bir seçenek yok oyunda olduğum için mi yok

Oyunun açık olması lazım. Şimdi baktım değiştirmişler önce sağ tıklayıp ayrıntılara git deyin orada sağ tıklayıp öncelik ayarladan gerçek zamanda yapın. Eğer çözülmezse eski ayarına çevirin. Birkaç sene önce böyle çözdüğümü hatırlıyorum. Ne zaman tekrar yüklesem fifayı bu lag sorunu oluyor.

Antilop14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunun açık olması lazım. Şimdi baktım değiştirmişler önce sağ tıklayıp ayrıntılara git deyin orada sağ tıklayıp öncelik ayarladan gerçek zamanda yapın. Eğer çözülmezse eski ayarına çevirin. Birkaç sene önce böyle çözdüğümü hatırlıyorum. Ne zaman tekrar yüklesem fifayı bu lag sorunu oluyor.
Normalin üstünde den gerçek zamanlıya aldım sağolun hocam düzelir herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır birkaç saattir oynuyorum çok nadir oluyor bi giriyodu maç başında fps drop 80 dk devam ediyordu şimdi zorlasan 2 maçta 5-6 dk kasıyor(5-6 oyun dakikası ve devre süresi 4te oynuyorum)çok sağolu hocam

Son düzenleme: