Yardım FIFA 23 dayanılmaz ping

yagizisik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar. Fifa23 ultimate team oynuyorum. Online maçlarda ping yüzünden galibiyet yüzü göremedim. Maç içi 60 altına inmeyen ms'im (60 üstü EA'e göre kötü kabul ediliyor.) son zamanlarda 80 ms'in altına inmiyor. Maçın ortasında ne zaman olacağı belli olmayarak pingim ve packet loss'um tavan değerlere çıkıyor ve oyun ben diyim 4 sen de 8 saniye donuyor. Tabi bu sırada rakibimin oyunu donmadığından dolayı kimi zaman 1 kimi zaman 2 gol yemiş bi şekilde maça devam ediyorum. Ping aynı zamanda oyun kumandasında yaptığım hareketlerin oyuna yansıyışını da etkiliyor. Orta saha oyuncumla pas tuşuna basarak vermeyi planladığım pas komutu oyuna gitmiyor ve ben topu kaybediyorum. Rakip oyuncu benim stoperime topunu kaptırıyor ve bu geçen 5 saniye sonrasında benim orta sahada verdiğim pas komutu devreye giriyor ve stoperlerim saçmasapan bir yere saçmasapan bir zamanda topu bırakıyor. Bu olaylar yüzünden 20 maçın 2 sini kazanmışımdır. Yardım lazım. Ne yapıp ne edip bu pingi düzeltmem lazım. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Ekteki resim EA'in destek sayfasındaki "bağlantı skoru" olarak adlandırdıkları olay. 100 üzerinden 2 :)

Ekli dosyalar

• resim_2023-02-09_135550294.png
    resim_2023-02-09_135550294.png
    53 KB · Görüntüleme: 92

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
381
fifa 2023 mü çıktı ben 2006 da kaldım.

TearsB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kanka her sene full time fifa oynuyorum :D işin içinde para da var tabi

Tella

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Selamlar, özür dilerim. Ping ve packet loss sorununuzla ilgili olarak, bu sorunu çözmek için birkaç farklı seçenek var. Öncelikle, internet bağlantınızın hızını ve gücünü artırmak için internet servis sağlayıcınıza başvurabilirsiniz. Ayrıca, router ayarlarınızda bazı değişiklikler yaparak ping'inizi düşürmeye çalışabilirsiniz. Bundan sonra, router'a bağlantı kurmak için kablolarla bir ethernet kablosu kullanmanız tavsiye edilir. Bu, wifi ile olan bağlantıdan daha güvenli ve hatta daha hızlı olacaktır. Son olarak, bilgisayar donanım ve yazılım güncellemelerini yapmaya çalışabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar donanım ve yazılım sürümleri en son sürüme uygun olacaktır ve bu da oyun performanslarini artiracaktir. Umarim bunlar yardimci olur!