FIFA 21 Tanıtım Fragmanı 23 Temmuz 18:00'da

Bu konuyu okuyanlar

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876

Electronic Arts, FIFA 21'in resmi tanıtım fragmanının 23 Temmuz'da Türkiye saati ile yayınlanacağını duyurdu. Yukarıdaki oynatıcıdan izleyebileceksiniz.

FIFA 21 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 9 Ekim'de; PlayStation 5 ve Xbox Series X için yılın sonlarında çıkacak. Oyun PC'de PlayStation 4 ve Xbox One ile aynı olacak. Yeni nesil bu yıl sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X'te. Nintendo Switch için de Legacy Edition planlanıyor.

Oyunla ilgili duyuru haberine buradan, PC sistem gereksinimleri haberine buradan ulaşabilirsiniz.

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
yav her yıl aynı oyunu satarak ea milyarlarca dolar kazanıyor, almayın kardeşim aynısı geçen yılda çıktı..

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Benim sıkıntım futbol değil, alakamda yoktur zaten :)
Sıkıntım bu şirket bu bussiness plan çalışıyor diye kendini oyunculardan soyutladı ve artık elle tutulur hiç bir oyun üretmiyor(bi fallen order çıktı oda meh). 2000lerin en iyi oyun şirketlerinden birinin bu hale gelmesi beni üzüyor açıkçası.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662

Electronic Arts, FIFA 21'in resmi tanıtım fragmanının 23 Temmuz'da Türkiye saati ile yayınlanacağını duyurdu. Yukarıdaki oynatıcıdan izleyebileceksiniz.

FIFA 21 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 9 Ekim'de; PlayStation 5 ve Xbox Series X için yılın sonlarında çıkacak. Oyun PC'de PlayStation 4 ve Xbox One ile aynı olacak. Yeni nesil bu yıl sadece PlayStation 5 ve Xbox Series X'te. Nintendo Switch için de Legacy Edition planlanıyor.

Oyunla ilgili duyuru haberine buradan, PC sistem gereksinimleri haberine buradan ulaşabilirsiniz.
Fifa 18-19-20-21 arasında değişen tek şey arayüz, kadro güncelliği ve ayarlara ufak eklentiler onun dışında ne grafikte nede fizikte bir fark görmüyorum artık.