Fifa 2015 Tam Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Oyun tam ekranda açılmıyor sürekli pencere modunda çalışıyor. Tam ekranda açmak için ne yapmalıyım. Alt+enter da işe yaramıyor.

Az önce çözdüm. Teamviewer yüzünden kaynaklanıyormus

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Settingste full screen işe yaramıyor mu ? Olmazsa sağ tık özellikler kısayol çalıştırdan tam ekranı seç. Bide tw servisi yüzünden oluyor genelde

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben yazarken çözülmüş sevindim. Bu arada iTunes ve arkaplanda çalışan programlarda tam ekran sorununa sebep oluyor

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Fifa Setup ayarlarından çözünürlük ayarlarının altında "Full Secreen" seçeneği var onu işaretledin mi ?

dWvovZ.jpg

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Çok aptalca bir oyun olmuş zaten. Özellikle mobil platformlar üzerindeki sürümler berbat. Sunucuları çalışmıyor. Hala interaktif oyun yapma peşindeler. Neyine senin çevrimiçi oyun yapmak? İnternetin olmadığı yerde oynanmıyor. :)

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Mobil platformlar için bir fikrim yok ama konsol ve pc de gayet güzel. Özellikle kadroları sürekli güncel tutması ve takım değerlerini sürekli güncellemesi gerçekten başarılı.
Çok aptalca bir oyun olmuş zaten. Özellikle mobil platformlar üzerindeki sürümler berbat. Sunucuları çalışmıyor. Hala interaktif oyun yapma peşindeler. Neyine senin çevrimiçi oyun yapmak? İnternetin olmadığı yerde oynanmıyor. :)

Son mesajlar