Soru Fifa 20 Offline Mod'da Bile Geç Tepkime Süresi

Bu konuyu okuyanlar

quesadilla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar arkadaşlar sizlere 3 aydır başımdan geçen olay örgüsünü anlatmak istiyorum ps4 slim 500 gb sahibiyim

7-8 ay fifa 20'yi offline mod'da sorunsuz oynadım gayet akıcı ve yapmak istediğim hamleleri yapıyordum (asla fut ve online vb şeyler oynamıyorum sadece kariyer mod)

bir anda fifa'da oyuncular saçma sapan hareketler yapmaya başladı pas verdiğim'de pas yönlendirdiğim yerden başka taraflara gidiyor becerikli oyuncular ağır kalıyor veya bir komut verdikten uzun bir süre sonra yapmak istediğim pas veya skill bariz bir şekilde anlık tepki vermeyip gecikiyordu bir anda olan bu sorundan sonra sorunu konsolum'da ve dualshock'ta aradım ancak bu bahsettiğim şeyler olurken oyunun grafik yönünde herhangi kasma veya donma problemi yok sadece oynanış esnasında bir ağırlık ve hantallık var aynı şey pes 2020'dede oluyor offline olarak

heryeri herşeyi araştırdım sorunun kaynağını bulamadım dualshock değişimine kadar gittim hdmi'da mı problem var diye düşündüm cd gözü iyi okuyamıyor mu vs.

ama sorunun çözümünü bulamadım

daha sonra bir arkadaş bir tez attı doğruluğuna ihtimal vermek zorunda kaldım çünkü online olarak ea'ye bağlandığımda oyun tamamen olmasada bir nebze daha oynanabilir bir hal alabiliyordu ama dengesiz momentum gitgelleri anlamsız pas koordinasyonları oyunun aniden hızlanması kariyer mod'da sezon ortasında saçma sapan bir şekilde şampiyonluk kutlattırması gibi saçmalıkları görünce arkadaşın tezine daha da eğilim verdim

fifa veya pes(aynı şey pes'te de oluyor) ikiside cd bu arada arkadaşlar

ea her yeni oyun çıktığında bir önceki oyunu oynanılmaz hale getiriyor dediler ve ben de oyun içerisindeki bu dinamiklerin değişkenlik gösterdiğine şahit oldukça ihtimal vermek zorunda kaldım

ama aklımda soru işaretleri var velev ki oyunu yeni aldık yeni aldığımız fifa 20'de de bu sorunlar ile mi karşılaşacağız

+twitch'teki bazı yayıncılar sorunsuz oynayabiliyor bu sadece bazı kişilerin maruz kaldığı bir sorun mu
bilen lütfen bir aydınlatsın konsol bile değiştirmeyi düşündüm ama konsolda veya controller'da sorun yok diyenlerin sayısı hayli fazla