Fifa 20 Kasma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Emn1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aylardır sıfır sıkıntı son ayar FIFA 20 oynuyorum PC'de. 2 3 gün girmemiştim. Şimdi ister son ayar ister en düşük ayar ister 60 FPS ISTER 300 FPS hiç farketmiyor. Sadece ve sadece takım seçtikten sonra sağda oyuncular cikinca başlıyor (menüde 0 sıkıntı kadro ayarlamada falan da sıkıntı yok)..sonra maç ekranına gelince de oynanamayacak düzeyde çok fazla kasıyor. Zor hareket ediyor oyuncular (FPS 300 bile olsa...) Yine de kasıyor. Yardım delircem ?
Sistem ;
İ7 6700 3.40ghz
Gtx 1060 3gb
16 gb ram
(Bugüne kadar hiç bir oyunda problem yaşamadım..)

Eren005

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aylardır sıfır sıkıntı son ayar FIFA 20 oynuyorum PC'de. 2 3 gün girmemiştim. Şimdi ister son ayar ister en düşük ayar ister 60 FPS ISTER 300 FPS hiç farketmiyor. Sadece ve sadece takım seçtikten sonra sağda oyuncular cikinca başlıyor (menüde 0 sıkıntı kadro ayarlamada falan da sıkıntı yok)..sonra maç ekranına gelince de oynanamayacak düzeyde çok fazla kasıyor. Zor hareket ediyor oyuncular (FPS 300 bile olsa...) Yine de kasıyor. Yardım delircem ?
Sistem ;
İ7 6700 3.40ghz
Gtx 1060 3gb
16 gb ram
Senin bu sistemle kasıyorsa benim pc yi çöpe atmam lazım usta i5 acer gtx860 m 8 gm ram ne yaptıysam doğru düzgün oynayamıyorum bu oyunu sanki oyunu geliştirenler hep yeni sistemli pcler için çıkartıyorlar gibi geldi bana

Emn1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin bu sistemle kasıyorsa benim pc yi çöpe atmam lazım usta i5 acer gtx860 m 8 gm ram ne yaptıysam doğru düzgün oynayamıyorum bu oyunu sanki oyunu geliştirenler hep yeni sistemli pcler için çıkartıyorlar gibi geldi bana
Reis ben çıkar çıkmaz almıştım oyunu ve 1.5 senedir hiç sorunsuz en yüksek ayarlarda oynuyorum. Ama ne olduğunu anlamıyorum. Hâlâ çözmüş değilim 300 400 fps ile bir oyun x0.1 hızında gibi olur mu ? Resmen slow motiona almış gibi oyuncular ve saha. Windows güncellemesi gelmişti ondan sonra mı oldu acaba gerçekten delireceğim

mustafamacir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sistem ;
İ7 6700 3.40ghz
Gtx 1060 3gb
16 gb ram
Sistemim FİFA'ya getiyor fakat bende de kasıyor, optimizasyon sorunu olduğunu düşünmekteyim.