Fifa 17 Modlamada İlk Adımlar

Bu konuyu okuyanlar

TBM

Müdavim
Katılım
28 Ekim 2008
Mesajlar
6,584
Reaksiyon puanı
351
Puanları
83
g388.jpg


There are good news for FIFA 17 modding community, and probably for FIFA 18 too. Thanks to GalaxyMan2005 in a future we will be able to import mods to FIFA 17. He was working since a few months on FrostyTool, a tool developed to mod games powered by Frostbite Engine. He decided to give FIFA 17 a chance and probably in a few days / weeks we will have the first version of this tool that will support EA game.

GalaxyMan2005 said that first version of this tool, that will support FIFA 17, it will "focus on the core Frostbite files to begin with, this includes Textures, Meshes, Sounds, Blueprints, etc. as this tool works across multiple games, and these games all share these files in common".After this he will put in attention to individual game formats, such as the Fifa databases.

We will keep you informed about this tool development.

Türkçe çeviri

İyi salıklar(haberler) var fifa 17 modlama topluluğu için,ve muhtemelen Fifa 18'de dahil. GalaxyMan2005'e teşekkür ederiz,gelecekte Fifa 17'ye mod ekleme kullanılabilir olacak. O birkaç aydır Frostbite Engine tarafından desteklenen geliştirici bir araç olan FrostyTool ile çalışıyor. O Fifa 17'e bir şans vermeye kararlı ve muhtemelen birkaç gün içinde / haftada biz EA game desteğinde bu aracın ilk sürümüne sahip olacağız.

GalaxyMan2005 dedi ki,bu aracın ilk sürümünde Fifa 17 desteği olacak,bu "Frostbite çekirdeğinin başlangıç dosyalarına odaklanacak,bu "Doku,Ağ,Sesler,Taslaklar, vb." içerecek. Bu araçla çoklu oyunların çaprazlama çalışması ve bu oyunların bütün dosyalarının ortak paylaşılması". Bundan sonra o tüm dikkatini bireysel oyun formatlarına verecek, tıpkı Fifa vertabanları gibi.

Biz bu aracın geliştirilmesiyle ilgili bilgilendirmeye devam edeceğiz.

s_6787_3.jpg


http://www.moddingway.com/news/6787.html

Not: Kendi çevirimdir hatam var ise affola :)
 

Son mesajlar

Üst