FIFA 14 Demo çıktı

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
27 Eylül’de çıkacak olan FIFA 14 Demosu yayınlandı. FIFA 14 demosu PC platformuna indirebilmek için Origin Demo sayfasını ziyaret etmelisiniz. PS3 için PSN Store ve Xbox 360 Xbox Live üzerinden indirebilirsiniz.

FIFA 14 Demo PC için Origin programını indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Origin indirme sayfası. Programı açtıktan sonra STORE kısmına oradan da DEMOS kısmına gelmelisiniz. Zaten bu kısıma geldiğinizde FIFA 14 Demo’yu aşağıdaki resimdeki gibi görmelisiniz. Üzerine tıklayarak Download diyerek indirebilirsiniz.

fifa-14-demo-indir-600x564.jpg
https://www.origin.com/en-ie/store/shop/demos-trials

FIFA 14 Demo Takımları

- Borussia Dortmund
- AC Milan
- Paris Saint-Germain F.C.
- FC Barcelona
- Boca Juniors
- Tottenham Hotspur F.C.
- Manchester City FC
- New York Red Bulls

KAYNAK

FIFA 14 Demo hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız... http://forum.shiftdelete.net/fifa/3...14-demo-indirme-baglantilari.html#post3063490

kt1Hvy4.png

Naaa

Profesör
15 Mart 2008
2,220
3
0
oha süper haber :)

işyerinden indirsem sonra eve setup dosyasını götürsem olur sanırım ?

edit: origin hesabım mevcut. fifa13 de zaten orijinal oynuyordum. evdeki internetin hızı 512 kb / uydunet. evden indirmesi uzun sürer diye soruyorum.

OnurFK

Profesör
2 Ağustos 2011
1,845
4
218
varya benim ekran kartı yandı şimdi sıra sıra tüm oyunlar çıkar :hammer:

mendocino

Rektör
9 Ocak 2009
11,032
81
228
şu origin ne kadar cins bişeymiş arkadaş kanser olmamak elde değil, Allahtan torrent var

mendocino

Rektör
9 Ocak 2009
11,032
81
228
İndirip denedim yine güzel olmuş zaten 13'ün üstüne biraz koyup oyun yapmak ne kadar zor olabilirki, top fiziği çok hoşuma gitti ama benim asıl merak ettiğim yeni nesil konsollardaki oyun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bunu torrentten indirebilirmiyim origin saçmalığını denemek istemiyorum

mazruf

Guru
Emektar
30 Temmuz 2009
23,098
1,117
293
40
Oyunda hızın önüne "fizik gücü" geçti diyorlardı. Gerçekten öyle görünüyor. Gerçi demodaki oyun ile ana oyun farklı olabiliyor ama bakalım. Fakat ultimate team modu hız ve diğer özellikler bakımından pek değişmemiş.

Gol sevinçlerinde yakın çekim gelmiş. Oyuncu değişiklikleri ekranındaki oyuncu hareketlerinde yenilikler var, oyun hızı biraz yavaşlamış, menü çok şık. Aklıma gelenler bunlar.

Boranxx

Öğrenci
22 Temmuz 2013
54
1
8
Oyun yavaşlamış pasları gene olur olmaz yere atıyorlar dışarıya atıyorlar bazen daha kötüleri bile oluyor rakip takımın her attıgı gol zaten top rakibe gectigi an aha gol atıcaklar diyorum okadar ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben indirdim oyuna girdiğimde Fifa 14 Demo çalışmayı durdurdu diye bi hata veriyor help pls..

omerfaruk18_341

Asistan
20 Ağustos 2013
204
1
18
Yine pes fifa atışmaları olmuş :) Fifa daha zevkli ancak pes daha gerçekçi :) İsteyen istediğini oynar :) Bazı fifacı arkadaşlarım pes oynamamla dalga geçiyodu amatör işi diye yok 10 tane gol atılıyomuş diyo fifadada pesdede beni yenemiyorlar :) sonuçta amatörlük profesyonellik gibi bişey yok ikisi farklı tarzdalar :) Sonuç olarak bana 5 gol atan olmadı pesde defans yapması zor gerçekten am yapabilene işte :)

mendocino

Rektör
9 Ocak 2009
11,032
81
228
Ben beğendim zaten en iyi olan oyunun üstüne biraz daha koymuşlar
-en belirgin şey top fiziği değişmiş daha ağır ve gerçekçi geldi
-mesela oyuncu son sürat koşuyor zırt diye duramıyor gerçekçi olmuş
-formalar zaten iyiydi ama süper olmuş hareketleri kesimi vs
-eski nesilin sonuna gelindiği için grafik aynı seste her zaman ki gibi mükemmel
-menüler windows8i andırıyor kare kare eskisinden daha kullanışlı orası kesin
- oyun dahada zorlasmis pas şut hep başarılı olmuyor pozisyona girmek bile zor tam simülasyon

li10sKing

Profesör
13 Aralık 2009
1,448
7
218
oyun biraz daha stabilize olmuş. tuhaf tuhaf hareketler yok .. yani oyun oturmuş.. paslar ve şutlar hoşuma gitti .. bu sene pes hayal kırıklığı olabilir yeni oyun motoru ve diğer etmenler.. ama gelecek sene oturacaktır .. fifa bu sistemle 5-6 sene gider.. pes tam yakalar fifa sistem değiştirir... :D