Fifa 08 Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1. Lig Yaması Ptt'den Süper lige çıkın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buyuk

Cezalı
Cezalı
10 Şubat 2013
57
2
18
Fifa 08 Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1. Lig Yaması Ptt'den Süper lige çıkın!

Fifa 08 Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1. Lig Team Patch yaması Yüzde 90'a yakın tamamlanmıştır.Takımlar Ptt 1. ligden Spor Toto Süper Lige çıkış yapabiliyor artık.Ptt 1. Lig play off tunuvasıda eklendi.Play off'da İlk iki takım direk Süper lige çıkar,3. takımdan itibaren 10 sıradaki takıma kadar play off 'a katılacak,kazanan süper lige çıkacak şekilde ayarlandı.

mltbu.jpg

mlt5k.jpg

Kurulum Bilgisi Ayrıntılı olarak Kaynak Sitede Verilmiş.

Fifa 08 Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1. Lig Yaması ,Fifa 08 Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1. Lig Yaması indir,Fifa 08 Spor Toto Süper Lig ve Ptt 1. Lig Yaması download

ysyhan

Öğrenci
2 Mayıs 2013
10
0
0
Maaşallah gardaş kendi malın gibi yayınlamışssın.Biz kaç gün ugraştık biliyonmu la buyamayı yapmaya,emek hırsızı.Ne güzel indir kendi yamanmış gibi link kısalt getir buraya paylaş.Eger sen bu alıntıyı o türkçe yama sitesinde yaptıysan diyecegim laf yok sana ancak ben bu yamayı ilk olarak şu adreste paylaştım; http://soccercenter.net/forum/k/fifa-08-spor-toto-super-lig-ve-ptt-1-lig-team-patch_176291

Şimdi bu alıntıya derhal benim linkimi yapıştır.Benim yapdıgım bu yamadan elde edecegin gelirlerde haramla zıkkım olsun.İŞTE YAMANIN ASIL LİNKİ;

re13el

Dekan
28 Şubat 2011
9,153
114
243
adf.ly gibi reklamlı link kısaltma linkleri zaten yasak burada. [MENTION=344370]ysyhan[/MENTION]

re13el

Dekan
28 Şubat 2011
9,153
114
243
Ben öyle bir şey mi dedim? Hem 1. mesajda reklamlı link yok zaten. Sen gelip kendin reklamlı link eklemişsin bu benim deyip.

ysyhan

Öğrenci
2 Mayıs 2013
10
0
0
Sen neyin tartışmasını yapıyonki benimle.Adam Yaptıgım yamayı indirmiş kendi yaması gibi turbobite yüklemiş,ordan btfly diye reklam sitesine link kısalttırmış kendi linki gibi koymuş oh ne güzel.Hırsızlıgın uyanıklıgın had safası.zaten koydugu link türkçe yama sitesine yönlendiriyo oda btfly e yönlendirmiş.Zaten turbobite şikayet ettim fazla sürmez silecekler.Oldu biz kaç gün ugraşıp millet oynasın diye yama yapalım sen gel yamayı çal bizde susalım yok öyle yagma.Bide benimle tartışıp durma haksız bu kişi kabul et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...