Fiber İnternet İçin Hangi Servis Sağlayıcı Tercih Edersiniz?

Hangisini Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    255

Bu konuyu okuyanlar

hamzatbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTNET in dışında her hangi bir sevris sağlayıcısı olabilir ama TTNET asla....

mahlepli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsinin altyapısını ttnet sağlamıyor mu zaten

limancafe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buralarada fiber döşedik dediler ama sonra fos çıktı.şimdide fiber kablo çektik ama bakır kablo üzerinden internet vermeye devam ediyoruz diyor uyanıklaarrr.....
sahi bunlar nereli idi? lübnan bedevilerimiydi bunlar ???? ty ty tynet

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uydunet. Ama uydunetin bize garezi mi var nedir 2 sokak öteye ya sadece 2 sokak öteye hizmet veremiyorlar bizi telekoma mahkum ediyorlar. Allah kahretsin.

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Superonline kullanıcısı olarak, sözleşmesi bittiği an uydunet.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
SuperOnline geldiği gibi (Turkcell SuperOnline değil normal SuperOnline) geçtim. Ne AKK vardı nede başka bir şey aylık 500 GB+ Download yapıyordum ve yine 350 GB+ Upload yapıyordum. Turkcell, SüperOnline'yi ele geçirdikten 2 gün sonra mesaj geldi "100 GB Download, 50 GB Upload'ı aştınız diye" sonra ne iş diye aradık adamlar AKK dedi. Hani sınırsızdı dedik Bla bla bla yarım saat bir şeyler anlattı. Turkcell yakında reklam yaparsa "Hayat Parası olana güzel La la la la la la la" hiç şaşırmam.

virüsüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ben 1,5 sene önce superonline 50 mbit 1 ay deneme internet kampanyasına üye olmuştum o zamanlar geldiler binaya tam bir hafta uğraştılar kablo vs cektiler . neyse modemde verdiler pirelli markaydı sanırım modemi siyah bişey. ilk gün swichleri kontrol edip gittiler .internete cok süper bağlanıyordu .aylıkta 49 lira ödeyecektim eger kabul edersem 10 mbit limitsiz fiber nete ilk ay 50 mbit deneme bedava tabi neyse aradan bir kaç gün geçti internet cubuğu dönüyor dönüyor ama bir türlü bağlanmıyor . bir kaç gün böyle devam etti dedim sorun vardır belki düzeltirler ama yok aynen devam özelliklede akşamları oluyordu sorun . müşteri hizmetlerini aradım ulaşmak cok zor on saat hatta bekliyorsun şanslıysan birisi cıkıyor yoksa beklemeye devam . arıza kaydı tuttular swichleri kontrol edeceğiz o bölgedeki dediler ancak düzelme olmadı defalarca aramam neticesinde pek bir sonuc alamadım . aslında ilgileniyorlar fakat teknik ekipte iş yok. bende baktım olmayacak malesef fiberi iptal ettim daha kullanamadan . cok üzülmüştüm ttnete mahkum olmaktan havadan telefon parası vermekten ama internetete bağlanamayınca mecbur yine ttnete kaldığımız yerden devam ettik .sadece ben değil apartmandaki bir kaç kişi haric herkes iptal etti . şuan durumları nasıldır bilmiyorum ama fiberi ben acıkcası reklamlarda söylediklerini bulmadım hayal kırıklığı yaşadım .belki şimdi düzelmiştir ama bilmiyorum tabi

ferkut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek seçeneğimiz TTNet. Diğerlerinin de nasıl olduğunu bilmiyorum.
Çoğu kişi de benim durumumda. Böyle olunca bu anketim sonunda
ne çıkar, nereye varılır sizce...

ArBaLeT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnetden bir harap lakin super online zirvede

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Superonline Fiber altyapısı bulunduğunuz bölgede mevcutsa düşünmeye gerek yok kullanmaya başlayın derim. :clap:

1935327276.png

şaka demi şaka şaka gerçek değildir :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gercegin takendisi turkcell-superonline fiber olunca hiz aldigini gecebiliyor.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Tabiki de Süperonline, anket biraz karışık çünkü, bulunduğumuz bölgede çoğu paketler desteklemiyor malesef, bu yüzden TTNET hep bir adım önde gidiyor. İstesekte istemesekte bu böyle.

waLkE

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
turkcell superonline'in başında turkcell kelimesi geçtiği için ileride ttnetten daha beter olacaktır..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
asla olmaz turkcell-superonline ile sorun olmaz cok dusuk ihtimal.