Fiber İnternet İçin Hangi Servis Sağlayıcı Tercih Edersiniz?

Hangisini Tercih Edersiniz?


  • Kullanılan toplam oy
    255

Bu konuyu okuyanlar

limancafe

Öğrenci
buralarada fiber döşedik dediler ama sonra fos çıktı.şimdide fiber kablo çektik ama bakır kablo üzerinden internet vermeye devam ediyoruz diyor uyanıklaarrr.....
sahi bunlar nereli idi? lübnan bedevilerimiydi bunlar ???? ty ty tynet
 

equivalent

Asistan
Uydunet. Ama uydunetin bize garezi mi var nedir 2 sokak öteye ya sadece 2 sokak öteye hizmet veremiyorlar bizi telekoma mahkum ediyorlar. Allah kahretsin.
 

lordarcual

Profesör
SuperOnline geldiği gibi (Turkcell SuperOnline değil normal SuperOnline) geçtim. Ne AKK vardı nede başka bir şey aylık 500 GB+ Download yapıyordum ve yine 350 GB+ Upload yapıyordum. Turkcell, SüperOnline'yi ele geçirdikten 2 gün sonra mesaj geldi "100 GB Download, 50 GB Upload'ı aştınız diye" sonra ne iş diye aradık adamlar AKK dedi. Hani sınırsızdı dedik Bla bla bla yarım saat bir şeyler anlattı. Turkcell yakında reklam yaparsa "Hayat Parası olana güzel La la la la la la la" hiç şaşırmam.
 

virüsüm

Öğrenci
arkadaşlar ben 1,5 sene önce superonline 50 mbit 1 ay deneme internet kampanyasına üye olmuştum o zamanlar geldiler binaya tam bir hafta uğraştılar kablo vs cektiler . neyse modemde verdiler pirelli markaydı sanırım modemi siyah bişey. ilk gün swichleri kontrol edip gittiler .internete cok süper bağlanıyordu .aylıkta 49 lira ödeyecektim eger kabul edersem 10 mbit limitsiz fiber nete ilk ay 50 mbit deneme bedava tabi neyse aradan bir kaç gün geçti internet cubuğu dönüyor dönüyor ama bir türlü bağlanmıyor . bir kaç gün böyle devam etti dedim sorun vardır belki düzeltirler ama yok aynen devam özelliklede akşamları oluyordu sorun . müşteri hizmetlerini aradım ulaşmak cok zor on saat hatta bekliyorsun şanslıysan birisi cıkıyor yoksa beklemeye devam . arıza kaydı tuttular swichleri kontrol edeceğiz o bölgedeki dediler ancak düzelme olmadı defalarca aramam neticesinde pek bir sonuc alamadım . aslında ilgileniyorlar fakat teknik ekipte iş yok. bende baktım olmayacak malesef fiberi iptal ettim daha kullanamadan . cok üzülmüştüm ttnete mahkum olmaktan havadan telefon parası vermekten ama internetete bağlanamayınca mecbur yine ttnete kaldığımız yerden devam ettik .sadece ben değil apartmandaki bir kaç kişi haric herkes iptal etti . şuan durumları nasıldır bilmiyorum ama fiberi ben acıkcası reklamlarda söylediklerini bulmadım hayal kırıklığı yaşadım .belki şimdi düzelmiştir ama bilmiyorum tabi
 

ferkut

Öğrenci
Tek seçeneğimiz TTNet. Diğerlerinin de nasıl olduğunu bilmiyorum.
Çoğu kişi de benim durumumda. Böyle olunca bu anketim sonunda
ne çıkar, nereye varılır sizce...
 
K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bir bizim buraya gelemedi zaten şu fiber...
 

djvietnam

Profesör
Superonline Fiber altyapısı bulunduğunuz bölgede mevcutsa düşünmeye gerek yok kullanmaya başlayın derim. :clap:

1935327276.png

şaka demi şaka şaka gerçek değildir :)
 

turancen

Profesör
Tabiki de Süperonline, anket biraz karışık çünkü, bulunduğumuz bölgede çoğu paketler desteklemiyor malesef, bu yüzden TTNET hep bir adım önde gidiyor. İstesekte istemesekte bu böyle.
 

waLkE

SDN Okuru
turkcell superonline'in başında turkcell kelimesi geçtiği için ileride ttnetten daha beter olacaktır..
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst