FF de Sürüm Yükseltme Sonrası Problem

Bu konuyu okuyanlar

dijeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Firefox 2.0.0.5 sürümünden 2.0.0.6 sürümüne yükseltme yaptıktan sonra FF internete bağlanamaz oldu. Diğer programların ve IE nin bağlantısında bi problem yok. Ancak FF hiçbir internet sayfasını açamıyor. Açarmış gibi bile yapmıyor. Tamamen kaldırıp yeniden kurmayı denedim. Hatta Mozilla Profil dosyalarını bile sildim ama olmadı. Bana yardımcı olabilir misiniz acaba? Problem nedir bir türlü çözemedim.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Güvenlik duvarın engelliyordur.Öncelikle güvenlik duvarını devre dışı bırakarak dene, internete girerse firefoxa izin vermesi için kural oluştur.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
elektr10 dedi ki:
Güvenlik duvarın engelliyordur.Öncelikle güvenlik duvarını devre dışı bırakarak dene, internete girerse firefoxa izin vermesi için kural oluştur.

açmayı denemiyosa bilgisayarından bir program engelliyodur. aksi taktirde en azından girmeyi dener. firewall unu kontrol et dediği gibi

dijeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NecronomicoN dedi ki:
elektr10 dedi ki:

açmayı denemiyosa bilgisayarından bir program engelliyodur. aksi taktirde en azından girmeyi dener. firewall unu kontrol et dediği gibi

Yok arkadaşlar hepsini denedim ama olmuyor. Bugüne kadar yaptığım FF güncellemelerinde böyle bişi olmamıştı hiç. İlk kez karşılaşıyorum. Çok enteresan bir durum. İnternette de bi bilgi bulamadım bu konuda.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
arkadaşım, işi web tarayıcısı olan bir programın işini yapmamasındaki sebep senin bilgisayarından kaynaklanıyodur. o zaman programı sil yeniden yüklemeyi dene.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hiçbiriniz bu işten anlamadığınız için bu işten anlayan biri olarak(!) ben yanıt veriyorum:

firefox 2.0.0.6 sürümünde internet yokmuş gibi davranma sorunu var.Bunu çoğu forumda gördüm.2.0.0.5ten 2.0.0.6ya transfer olanların yüzde 60ı bu sorunu yaşadığını firefox 2.0.0.6nın internet yokmuş gibi davranıp her sitede sayfa bulunamadı dediğini söylediler.Zaten hiçbir sürümde ayak tutturamayıp haftada bir zart zurt noktalı sürüm çıkaran rezil mozillanın firefoxunun 2.0.0.6sında bu sorun var ve çoğu kişi bu sorunla karşılaşıyor.

Öneri:İE7

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
gokhans19 dedi ki:
Hiçbiriniz bu işten anlamadığınız için bu işten anlayan biri olarak(!) ben yanıt veriyorum:

firefox 2.0.0.6 sürümünde internet yokmuş gibi davranma sorunu var.Bunu çoğu forumda gördüm.2.0.0.5ten 2.0.0.6ya transfer olanların yüzde 60ı bu sorunu yaşadığını firefox 2.0.0.6nın internet yokmuş gibi davranıp her sitede sayfa bulunamadı dediğini söylediler.Zaten hiçbir sürümde ayak tutturamayıp haftada bir zart zurt noktalı sürüm çıkaran rezil mozillanın firefoxunun 2.0.0.6sında bu sorun var ve çoğu kişi bu sorunla karşılaşıyor.

hataları var tamam ama neden İE7 o olmazsa opera var!

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Adobe dedi ki:
gokhans19 dedi ki:

hataları var tamam ama neden İE7 o olmazsa opera var!
Peki ben sorayım neden opera.Ben sadece öneri diyorum boğazına bıçak dayayıp bunu kullanacan demiyorum..

dijeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEN TİLKİYİ GERİ İSTİYORUM!!!! Opera kurdum olmadı yapamadım. IE7 denemedim. Belki denerim. Ama tilkiye alışmıştım. FF i geri getirmenin bi yolu yok mu?

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
"Ağ desteğiyle güvenli mod"da aç bilgisayarı öyle dene bir de.

Ayrıca güvenlik duvarın hangisi?

dijeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sanırım sorun çözüldü. IE7 yükledim ve o da çalışmadı. Böylece anladım ki problem Kaspersky la ilgili. onu kaldırdım problem çözüldü. Şimdi doğru ayarlar için kaspersky'ı yeniden kuracam. paylaşmak için dönerim. ;)

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Valla firefox'u komple sil ve tekrar yükle derim ben

edit:sorun çözülmüş :}

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
E dijeo ne diyeyim ben sana!
Söylemedik mi programlardan olacağını :)