Feyza Altun ve feministliği...

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Feminist olduğunu iddia eden ünlü avukat Feyza Altun dün akşam arkadaşı olan Fi/Çi/Pi kitaplarının yazarı Azra Kohen'in psikolog olduğuna dair diplomasını açıklamasını isteyen bir sosyal medya kullanıcısını kendi grubuna talimat vererek spam yağmuruna tuttu.
Şu anda Twitter'ın gündeminde olan durum için ve Feyza Altun'un feministliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu arada geçmişte attığı bazı tweetlerle karşılaştım👇

Feminist olduğunu iddia eden ünlü avukat Feyza Altun dün akşam arkadaşı olan Fi/Çi/Pi kitaplarının yazarı Azra Kohen'in psikolog olduğuna dair diplomasını açıklamasını isteyen bir sosyal medya kullanıcısını kendi grubuna talimat vererek spam yağmuruna tuttu.
Şu anda Twitter'ın gündeminde olan durum için ve Feyza Altun'un feministliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu arada geçmişte attığı bazı tweetlerle karşılaştım👇
Kim ya bu sosyal medya bekçisi? Avukatmış bir de, bu nasıl avukatlık bir şey anlamadım. Birilerine emir vererek iş falan yaptırıyormuş.

Bu kadını biliyorum ya, su Kadının bankası orasıdır diyen değil mi bu?
Salağın teki, konuşmaya bile değmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde avukat oluyor, buradan bütün hukuk mezunları adına utandım, yuz karası.
Birde emir veriyorlar, ne biçim bir varlık bunlar?
Bunlarin kafa yapısı sanırım ihtiyaç gidermeli cinsel zevklerde (ne yazmak istediğimi merak eden varsa özel olarak yazabilirim, mide bulantısı ve forum kurallarından dolayı yazmayacağım ulu ortaya) var benim bildiğim kadarıyla.