Ferrari Ankara'ya Gelirse ???

gringoow

Öğrenci
hehe :D bende bikeresinde kıytırık ford escord la antalya yollarında lamborgini murcielago kovalamaya çalışmıştım hahahaha:D dikkat edin çalışmıştım diyorum :D

calvaria

Profesör
bence bu arkadaslar gayet iyi gitmişler altlarındaki araba ne bilmiyorum ama ferrarinin şöförü bi ara tırstı bu elemanlardan belli :)

Rapchy

Rektör
Emektar
TunningMert 'in araba olsaydı Ferrari'nin sesini bastırırdı :D ama hız konusunda bişey diyemem tabi

knightx

Profesör
vay abi adam ya korktu yada araba tüplüydü D:D:D:D::D basmamış hiç

ama sizede helal olsun onu kaybetmemişiniz

ZorhaK

Rektör
yA ben böyle araba markalarından anlamam ama çocukluğumda sakızlardan cıkan araba resimlerindekinin aynısı:Dbir araba ışıklarda önüme düştü.Bende fiat palio var dedim kalkarken biraz kastıriyim bakalım ne kadar fark edecek...Yeşil ışık yandı...
Ben ayağımı debriyajdan çekip gaza basarken...sakızdan çıkan arabayı zor seçiyord gözüm..:D

Ayrıca sizin ferrari takibiniz hiç güvenli değil.Trafik cnavarı olmayın.Kazalar hep böyle önemsememekle meydana gelir .aman dikkat arkadaşlar

onair

Profesör
Emektar
hehe :D bende bikeresinde kıytırık ford escord la antalya yollarında lamborgini murcielago kovalamaya çalışmıştım hahahaha:D dikkat edin çalışmıştım diyorum :D

O da birşey mi :happy: Ben 106 ile otobanda Audi TT kovalamaya teşebbüs ettim, sadece ettiğimle kaldım desem de siz anlasanız olur mu :D:D