Haber Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi rakibi belli oldu

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841

UEFA Konferans Ligi kura çekimi bugün gerçekleşti ve Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu. Avrupa ligi D Grubu’nu üçüncü bitirerek Konferans Ligi play-off’larına kalan Fenerbahçe, Çekya ekibi Slavia Prag ile eşleşti.

Şubat ayında Avrupa macerasına devam edecek Fenerbahçe, Slavia Prag ile ilk maçını 17 Şubat 2022'de Kadıköy'de, ikinci maçı 24 Şubat 2022'de deplasmanda oynayacak.

Diğer eşleşmeler:

Fenerbahçe - Slavia Prag
Marsilya - Karabağ
PSV - Maccabi Tel Aviv
Midtjylland - PAOK
Leicester City - Randers
Celtic - Bodo/Glimt
Sparta Prag - Partizan
Rapid Wien - Vitesse//Tottenham

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460

UEFA Konferans Ligi kura çekimi bugün gerçekleşti ve Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu. Avrupa ligi D Grubu’nu üçüncü bitirerek Konferans Ligi play-off’larına kalan Fenerbahçe, Çekya ekibi Slavia Prag ile eşleşti.

Şubat ayında Avrupa macerasına devam edecek Fenerbahçe, Slavia Prag ile ilk maçını 17 Şubat 2022'de Kadıköy'de, ikinci maçı 24 Şubat 2022'de deplasmanda oynayacak.

Diğer eşleşmeler:

Fenerbahçe - Slavia Prag
Marsilya - Karabağ
PSV - Maccabi Tel Aviv
Midtjylland - PAOK
Leicester City - Randers
Celtic - Bodo/Glimt
Sparta Prag - Partizan
Rapid Wien - Vitesse//Tottenham
FB dişine göre bir kura çekti.İyi konsantre olursa bu takımı eleyebilir.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
FB dişine göre bir kura çekti.İyi konsantre olursa bu takımı eleyebilir.
Bu turun en güçsüz iki takımından birini çektiler. Şubat ayına da daha var ara transfer dönemi vs. İnşallah ülke puanı için güzel bir sonuç gelir.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Bu turun en güçsüz iki takımından birini çektiler. Şubat ayına da daha var ara transfer dönemi vs. İnşallah ülke puanı için güzel bir sonuç gelir.
Ben kesinlikle katılmıyorum. Slavianın bir çok Avrupa maçını izledim. Bana sorarsanız ihtimali olan takımlar arasında en zor takımlardan birini çekti Fenerbahçe. Umarım ülke puanı açısından güzel işler olur. Ancak olası eleme durumunda öbür turdaki rakipler çok daha ciddi. Bilindiği üzere, konferans liginin ilk senesine özel Uefa Avrupa Liginden daha fazla gelir elde edebilir kazanan takım. Bu anlamda da çok önemli.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Ben kesinlikle katılmıyorum. Slavianın bir çok Avrupa maçını izledim. Bana sorarsanız ihtimali olan takımlar arasında en zor takımlardan birini çekti Fenerbahçe. Umarım ülke puanı açısından güzel işler olur. Ancak olası eleme durumunda öbür turdaki rakipler çok daha ciddi. Bilindiği üzere, konferans liginin ilk senesine özel Uefa Avrupa Liginden daha fazla gelir elde edebilir kazanan takım. Bu anlamda da çok önemli.
Evet bir sonraki turda baya PSV, Leicester, Celtic falan olacak muhtemelen. İnşallah devre arasından sonra takım daha da takviyeli hale gelir.