Fenerbahçe'den dev anlaşma!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,729
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,155
Puanları
113
Yaş
38
fenerbahce_resim-7.jpg

Doğuş Grubu
'nun, önümüzdeki sene itibariyle Fenerbahçe ile basketbolda yollarını birleştireceği ileri sürüldü.

Basketbola adım atarak Darüşşafaka’ya sponsor olan Doğuş, gelecek sezondan itibaren Fenerbahçe ile yollarını birleştiriyor.

Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın daha önce futboldaki birliktelikleri basketbola taşınıyor.

Bir süredir yapılan görüşmelerin ardından ciddi mesafe kat edildiği ve Fenerbahçe’nin gelecek yıl Doğuş ile birlikte yoluna devam edeceği öğrenildi.

Bütçesinin daha da ciddi bir noktaya çıkaracak olan Fenerbahçe’nin Doğuş desteğiyle birlikte Euroleague’de zirvenin gediklisi bir takım haline gelmesi planlanıyor. Geçen yıl oynanan Final Four, bu yılki büyük ümitlerden sonra sponsorsuz yoluna devam eden Fenerbahçe, Doğuş anlaşmasıyla oldukça rahatlayacak.

Bu anlaşmanın ardından Darüşşafaka’nın akıbeti ise merak konusu oldu. İlk adımda Daçka’nın Doğuş Grubu’nın bir bankasının desteğile devam etmesi planlanıyor.

AMKSpor
 

Sercan40

Profesör
Katılım
22 Şubat 2016
Mesajlar
1,722
Reaksiyon puanı
369
Puanları
83
Yaş
31
Bizim başkan çalışıyor canım :D
 

mazruf

Guru
Emektar
Katılım
30 Temmuz 2009
Mesajlar
23,098
Reaksiyon puanı
1,099
Puanları
113
Yaş
38
Darüşşafaka Doğuş İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay, Fenerbahçe Basketbol Takımı’nın sponsoru olacağı ve Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı ile işbirliğini bırakacağı iddialarını yalanladı.

Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı’ndan, 'Kamuoyuna açıklama' başlığı ile yapılan yazılı beyanda, "Bugün bazı internet sitelerinde çıkan ve Doğuş Grubu’nun önümüzdeki sezondan itibaren Fenerbahçe Basketbol Takımı’nın sponsoru olacağı ve DarüşşafakaDoğuş Basketbol Takımı ile işbirliğini bırakacağı iddialarına dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır." denildi.

Açıklamada ayrıca, "Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileriyle dostluk ilişkilerimiz sürmektedir ancak bahsi geçen şekilde bir görüşme ve anlaşma olmamıştır. DarüşşafakaDoğuş olarak gelecek sezona dair hedef ve planlarımızda bir değişiklik yapmayı düşünmüyoruz. Kamuoyuna duyurulur." ifadelerine yer verildi. (Cihan)
 
Üst