Fenerbahçe'de Stoch Ve Atıf Bilmecesi!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Aatif Chahechouhe ve Miroslav Stoch, Fenerbahçe'ye büyük zorluk çıkarıyor

stoch-22-7.jpg

Fenerbahçe, Ertuğrul Taşkıran'ı satmasının ardından hem biraz daha bonservis ödeme hakkı kazanmak hem de kadroda istenmeyen isimleri elden çıkarmak için Aatif Chahechouhe ve Miroslav Stoch'u da satmak istiyor. Fakat iki oyuncu da gitmemek için büyük bir direniş gösteriyorlar. Fenerbahçe'den ayrılmak istemeyen bu iki oyuncu Sarı-Lacivetli ekibe büyük zorluk çıkarıyor.

ELİF ELMAS İÇİN KARAR VERİLMEDİ

Fenerbahçe'nin Makedonyalı genç yeteneği Elif Elmas'ın kariyer planlaması için henüz net karar verilmedi. Genç oyuncunun direkt A takıma mı alınacağı yoksa U 21 takımında mı oynatılacağı konusunu henüz netleştirmeyen teknik heyet gelecek vadeden bu oyuncu için en iyi planlamayı yapmaya çalışıyor.

Fenerbahçe’nin belalıları Aatif ve Stoch!

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Miroslav ve Aatıf bela oldular.Fenerbahçe den gitmekte istemiyorlar.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Stoch'un ne suçu günahı var anlamıyorum.
Aykut ilk döneminde olduğu gibi bu döneminde de oyuncunun başını yakmaya devam ediyor.

Atıf konusu zaten aşikar olduğundan konuşmaya gerek yok.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Stoch'un ne suçu günahı var anlamıyorum.
Aykut ilk döneminde olduğu gibi bu döneminde de oyuncunun başını yakmaya devam ediyor.

Atıf konusu zaten aşikar olduğundan konuşmaya gerek yok.
Sanırım Fenerbahçe'ye gelen oyuncular bir dönem parladımıydı.Ondan çok büyük bekletilere girilmek aslın da yanlış ama Stoch'dan da büyük belentilere girildi.Doğal olarak her insanın bir zamanı dönemi vardır.Bu olayı kavraya bilmiş değil futbol kulübü yönetim kadrosu.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Miroslav ve Aatıf bela oldular.Fenerbahçe den gitmekte istemiyorlar.
Miroslav Stoch daha ne yapsın anlamıyorum adam geçen sezon avrupa liginde 2 maç oynadı 3 gol attı başkada oynatmadılar. Her sezon hazırlık maçlarında da klasını gösterir ama ilk 11'e giremez sonra Lens Kral olur Stoch Lens'i cebinden çıkarır ama oynatan yok.