Fenerbahçe'de kaptanlık anketi

Fenerbahçe'de kim kaptan olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    169

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Günlerdir Fenerbahçe'de gündemi meşgul eden kaptanlık konusunda sizin düşünceleriniz ?

RuNaL

Dekan
Emektar
bence semih olmalı fenere daha vok yakışır bence ve artık sorumluluk almalı semih zamanı geldi de geciyor

emubaltaci

Rektör
Emektar
semih dedim semih çıktı iyi mi :D Semih e bu sene daha fazla sans verilir inş. çok yetenekli çünkü

Link

Profesör
Emektar
Fenerbahçe'de, bu akşamki antrenman öncesi biraraya gelen futbolcular ve teknik kadronun, Alex'in, kaptanlığa getirilmesine karar verdiği açıklandı.

fire

Asistan
arkadaş ben fanatik bir fenerli olarak alex,i bu takımda görmek istemiyorum.eğer birde kaptanlık verdilerse ben takım falan tutmuyorum...

fire

Asistan
o adamın bu takımda işi yok bence.sadece fenerin parasını alıp yan gelip yatıyor.gol kralı olduğuna bakmayın türkiyedeki golcüler formsuz olduğu için kral oldu ..avrupada ne yapıyor,söyleyin bana...

emubaltaci

Rektör
Emektar
fire dedi ki:
o adamın bu takımda işi yok bence.sadece fenerin parasını alıp yan gelip yatıyor.gol kralı olduğuna bakmayın türkiyedeki golcüler formsuz olduğu için kral oldu ..avrupada ne yapıyor,söyleyin bana...
katılıyorum bende sevmiyorum bu adamı.. o adama Türkiyeden baska o kadar para kimse vermez.. yan gelipte yatıyo ohhh..

fire

Asistan
onun yaptığı işi daha ucuza yapacak futbolcu çok ...ama bizim ...lar parayı götürüp ona veriyorlar oda yatıyor işte..

( Lütfen daha sakin olalım )

SDN Son Haberler

Son mesajlar