Fenerbahçe'de Fellaini Sesleri Yükseliyor!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe, Belçikalı yıldızı Marouone Fellaini'yle önümüzdeki yıl oyuncunun bonservissiz transferi için görüşüyor.

manset-fotografi-277.jpg

İngiltere’nin tabloid gazetelerinden The Sun, Fenerbahçe’nin önümüzdeki yıl sözleşmesi bitecek olan Manchester United’lı Marouane Fellaini’yle görüştüğünü yazdı. Gazete sarı-lacivertli ekibin oyuncunun sözleşmesinin bitecek olması nedeniyle bonservissiz transfer için Fellaini’yle temasa geçtiğini iddia etti.

Habere göre Fenerbahçe, Fellaini’yi ikna edebilirse Belçikalı oyuncu 2018/2019 sezonunda Sarı-lacivertli formayı giyecek. Eğer oyuncuyla anlaşma sağlanırsa sözleşme Ocak 2018’de imzalanabilecek.

Fellaini’yle Galatasaray da ilgilenmiş ancak Mourinho, ‘Galatasaray’ın beni alması, Fellaini’yi almasından daha kolay’ diyerek bu transferin önünü kapatmıştı. İngiliz basını Juventus’un Belçikalı futbolcuya talip olduğunu ancak 22 milyon sterlinlik teklifinin Manchester United tarafından reddedildiğini de yazmıştı.

İngiliz medyası: Fellaini ile Fenerbahçe görüşüyor

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu seneyi hallettik gelecek yıl kaldı,3 ayda yapamadıkları transferleri 1 haftada yapmasını bekliyoruz yönetimin allah bize sabır versin.
Fenerin bu sene de iyi olacağını sanmıyorum böyle devam bence tek rakibimiz GS gibi yine şampiyonuz.

ugurugurcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanmıyorum alacağımızı Aziz transfer hakkında olumsuz olumsuz konuştu.