Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa Ligi grupları belli oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Listeye baktıkça içim acıyor. Bu kadar futbol delisi, tutkunu olan bir ülkenin Avrupa sıralamasındaki yerine bak.
Süper Lig' de bir hafta geçmesin ki hakem istifa, TFF istifa, TFF' nin oyunları ile ilgili haber duymayayım. Kimsenin top oynadığı yok kalıp herkes ondan bundan dem vuruyor. Yazık.
Futbolda bu durumda olmamız, ülkenin genel durumuna bakıldığında gayet normal değil mi? Siyaset futboldan elini çekmediği sürece kimse başarı beklemesin bu kadar basit.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Listeye baktıkça içim acıyor. Bu kadar futbol delisi, tutkunu olan bir ülkenin Avrupa sıralamasındaki yerine bak.
Süper Lig' de bir hafta geçmesin ki hakem istifa, TFF istifa, TFF' nin oyunları ile ilgili haber duymayayım. Kimsenin top oynadığı yok kalıp herkes ondan bundan dem vuruyor. Yazık.
hocam doğrusunuz ama TFF'nin aldığı saçma kararlar, bir dediği bir dediğini tutmayan PFDK ve MHK ve yıllardır devam eden çifte standart taraftarların güvenlerini yerle bir etti üstelik hala ligimizde öyle aman aman bir değişim yok, aşiret gibi hakemlerimiz var babadan oğula enişteden küçük yeğene, o yüzden bu tepkiler gayet normal bence.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Türk futbolunda özellikle bazı takımlar başarısızlıklarını hep hakemlere mal etmeye çalışıyor. Futbol namına sahada hiç bir şey yok doğru dürüst atakları yok kaliteli futbol yok ama hakem harcadı bizi diyorlar maç sonu hemen. İtiraz etmekten hakem ile tartışmaktan top oynamayı unutanlar var.

Adamların son 5-10 senedir doğru dürüst başarısı yok veya Adamlar 3-0 yenilmiş ama atıyorum maç sonu çıkıyor penaltımız verilmedi diye ağlayıp hakeme sallıyorlar gene. Yaa verse ne olacak 3-1 olunca sen kazanmış sayılmayacan. Hakem de insan hataları olabilir. Zaten sen iyi takım olsan hakeme rağmende kazanırsın.

Veya sağada futbol namına bir şey olmayınca yorumcularda maç yorumlamaktan çok dedikoduya ve fitne fesatlığa çalışıyorlar. Yok o başkan bunu demiş bu hakem bunu yapmış şu teknikdrektör şunu yapmış futbolcu şunla berabermiş gibi Türk futboluna gram faydası olmayan boş işler ile uğraşuyoz. Spor haberlerinde bile maşetler hep şöyle yok Fener'in yeni yengesi yok GS'nin eski yengesi yürek hoplattı yok şu futbolcu eşinden boşnadı veya eşini aldattı tarzı saçma sapan haberler.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Türk futbolunda özellikle bazı takımlar başarısızlıklarını hep hakemlere mal etmeye çalışıyor. Futbol namına sahada hiç bir şey yok doğru dürüst atakları yok kaliteli futbol yok ama hakem harcadı bizi diyorlar maç sonu hemen. İtiraz etmekten hakem ile tartışmaktan top oynamayı unutanlar var.

Adamların son 5-10 senedir doğru dürüst başarısı yok veya Adamlar 3-0 yenilmiş ama atıyorum maç sonu çıkıyor penaltımız verilmedi diye ağlayıp hakeme sallıyorlar gene. Yaa verse ne olacak 3-1 olunca sen kazanmış sayılmayacan. Hakem de insan hataları olabilir. Zaten sen iyi takım olsan hakeme rağmende kazanırsın.

Veya sağada futbol namına bir şey olmayınca yorumcularda maç yorumlamaktan çok dedikoduya ve fitne fesatlığa çalışıyorlar. Yok o başkan bunu demiş bu hakem bunu yapmış şu teknikdrektör şunu yapmış futbolcu şunla berabermiş gibi Türk futboluna gram faydası olmayan boş işler ile uğraşuyoz. Spor haberlerinde bile maşetler hep şöyle yok Fener'in yeni yengesi yok GS'nin eski yengesi yürek hoplattı yok şu futbolcu eşinden boşnadı veya eşini aldattı tarzı saçma sapan haberler.
katılıyorum medya baskısının altında çok kalıyoruz.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hele şu Avrupa grup maçları başlasın da takımlarımızı yeni kadrolarıyla sahalarda görelim. Bu sene farklı olacağını düşünüyorum. :)

Melker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
130
Ya birde yabancı kuralı çıkartıyorlar çıldıracağım ya. Oynayacak yabancıda oynayamıyor ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sene Fenerbahçe ve Beşiktaş taşıyacak gibi duruyor Galatasaray'ın üstünde bi şanssızlık var

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Galatasaray'ın kadrosu iyi aslında ama Muslera'da form düşüklüğü var ve savunma pek güven vermiyor.

Sorma üstat. Dün yenilen golleri görünce sinirden gülüyorum takıma. Halısaha maçındaki defans gibi hatalar. Lazio'dan filan tarihi fark yemesek diye düşünüyorum artık. Çok korkutuyor bu takım.

Reaksiyon puanı
7,999
Galatasaray her hafta jokerlerini kullanıyordu bu hafta kullanmaması Twitter'da da çok konuşuldu. Türk sporu gelişecekse hangi takımın düzelmesi gerek belli gibi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Sorma üstat. Dün yenilen golleri görünce sinirden gülüyorum takıma. Halısaha maçındaki defans gibi hatalar. Lazio'dan filan tarihi fark yemesek diye düşünüyorum artık. Çok korkutuyor bu takım.
Henüz tam olarak bir takım havası oluşmadı sanki. Gerçi pek bi'şey de kalmadı Lazio maçına (16 Eylül), kolay olmayacak bir rakip belli. Umarım en azından 1 puanla bu maç geçilir.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
PUHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH aynen tarihi fark yedik

Ekli dosyalar

• resim_2021-09-17_213851.png
    resim_2021-09-17_213851.png
    13.5 KB · Görüntüleme: 58

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
PUHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH aynen tarihi fark yedik
Bu sonuç ve oynanan oyun beni çok şaşırttı. Bunu da GS' nin iyi oynamasına değil Lazio' nun acayip derecede kötü oynamasına bağlıyorum. Çok basit top hataları yaptılar. Maçı izlerken bile bu nasıl takım diye söylendim. Sonuçta Lazio bilinen bir takım. Attığımız gol bile kendi kalelerine oldu.
İnşallah beni hep şaşırtırlar ne diyelim :D:D