Fenerbahçe - Trabzonspor | Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Kupayı kim kazanır?

• Fenerbahçe

Kullanılan: 29 50.9%
  • Trabzonspor

Kullanılan: 28 49.1%

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Fırtınalar alacak inş. maçı .... kavga gurultu cıkmasında ....

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
trabzonspor tarihinin en kötü sezonunda kupa finaline çıkıyor fakat 'kıça başa ' çarparak gol yemezsek yeneriz gibime geliyor.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Trabzonspor alsın kupayı bir nebze iyi gelecektir.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
[h=1]Hocalardan dostluk mesajları...[/h]
[h=2]Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanacak final maçı öncesinde teknik direktörler Aykut Kocaman ve Tolunay Kafkas, basın toplantısı düzenledi. Toplantıda dostluk mesajları verildi...[/h]
hocalarbastop3_4K2E1.jpg

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanacak final maçı öncesinde teknik direktörler Aykut Kocaman ve Tolunay Kafkas, basın toplantısı düzenledi. Toplantıda dostluk mesajları verildi...

Finale gelen bu iki takımı da alkışlamak gerektiğini vurgulayan Aykut Kocaman, "Yarın Türkiye Kupası finali oynanıyor ve finale kadar gelmiş, doğru ve iyi maçlar oynamış iki takımı öncelikle bir futbolsever olarak şahsım adına kenara çekilerek alkışlamak boynumun borcu. Kendi meşru alanımızdaki sınırlar içinde, antrenörlerin zihni yetenekleri ve oyuncuların zihni yetenekleri içinde kazanmayı sonuna kadar zorlayacağız. Bunun sonucunda son derece zevkli, çekişmeli, izleyenlere, gerçek futbol izleyicisine zevk veren bir karşılaşma olacağını sanıyorum" dedi.

Son zamanlarda Türk futbolundaki anlamsız şiddetin öne çıktığına dikkat çeken Kocaman, "Çok doğal olarak Trabzonspor gibi biz de kupayı fazlasıyla hak ederek almak istiyoruz. Son yıllarda yaşanan, son haftalarda yaşanan, bunu sadece Trabzonspor - Fenerbahçe için söylemiyorum, Türk futbolunun genelinde yaşanan anlamsız şiddetin, anlamsız öfkenin ötesinde sağduyunun hakim olduğu, futbolun futbolcular tarafından oynanıp antrenörler tarafından yönetildiği bir maç olması en büyük dileğimiz" diye konuştu.

Final maçı önceside, U19 Milli Takımı'ndan Salih Uçan için af talep ettiklerini ancak bu talebin kabul edilmedini belirten Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, "Talebimiz oldu U-19'dan affı konusunda ancak kabul görmedi. Söyleyecek çok fazla bir şey yok kamuoyunun takdirinden başka. Yarın oynayacağımız ve Türkiye'de var olan iki önemli kupadan birinin finalinde oyuncumuzu oynatabilmeyi isterdik açıkçası. Bunu başaramadık. Talepler ihtiyaçlardan kaynaklanır. İhtiyacımız olduğu zaman söylüyoruz. Bunlar genç oyuncular. U-19'da oynayacak çok genç oyuncular var. İlla ısrar mı etmek gerekiyor? Küçük bir isteğin kabul görmesi daha makul ve akılcı" ifadlerini kullandı.

KAFKAS: DOSTLUK KAZANSIN
Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da, "Aykut hocanın söylediklerine katılıyorum. Gerginlikten uzak hak edenin, dostluğun kazanacağı maç olsun diyorum. Kupayı tıpkı Fenerbahçe gibi biz de istiyoruz. İki Türk takımıyız. Sahada iyi olanın kazanacağı maçtan sonra da kaybedenin kazananı tebrik edeceği bir maç olmasını diliyorum" ifadesini kullandı.

Kaynak

northpower

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocaların söyledikleri önemli ama daha önemlisi camiları yönlendiren yönetimler yönetici guruplarıdır bence. yönetimler dostça mı yaklaşıyorlar. gs maçında fenere taş atan ts pankartları falan gs li taraftarlara mı ait acaba başkasına mı bunları düşünmek lazım. ülkede spor futboldan ibaret olmuş o da batacağı kadar batacak gibi gidiyor süreç. yönetimlerden başlamakı bu ortam yatışsın

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=63117]friendly[/MENTION]

Abi hizir gibi adamsin yemin ediyorum, maci tamamen unutmustum senin yazini görünce hatirladim. Hemen tv'yi aciyorum :p

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
[MENTION=312196]conviction[/MENTION] aklıma da geldin hani... :)
Hadi izleyelim maçı..

Trabzonspor çok diri başladı ve pozisyonlara girdi...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

... Derken Fener golu atarak bana kapağı yapıştırır :D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Anlaşılan o ki bu maçta bir kaç kırmızı kart çıkacak...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Zokora emreyi öldürmeye tesebbüsten sari kart yedi.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Maç o kadar keyifli ve hızlı ki mutfağa gidip çay almaya gidecem gidemiyorum.. :)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Abi ben sakar şakirin tekiyim.
İki kere denedim çaydanlığı yanımda tutmayı..
İkisinde de devirdiydim ortalık battıydı.. :D
Geçen Benfica maçındada ben devirdim koca tepsiyi.
Neyse Hanım bi şey demedide yırttık.:laugh:

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bende az önce çay koydum suyu ocakta unuttum..Az bi su kalmış içinde.:D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Maçı izlerken de karnım acıktı gene,
Devre arası olsa da mutfağa bi sorti yapsam :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Cristian Benfica maçındaki penaltıyıda böyle vursaydı keşke.. Sevmiyorum bu adamı sevmiyorum..

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hasan ali kaldırım en iyisiydi ilk yarının kuyt en dalgını diyelim halil ise en fazla durduk yere takla atan oyuncuydu bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...