• 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonlar!

    SDN editörü Samet Jankovic, 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonları araştırdı. Videoda, belirtilen aralıkta en iyi fiyat performans Android telefonları beğeninize sunuyoruz.

Fenerbahçe Lucas Perez İçin Uğraşıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Arsenal forması giyen Lucas Perez'in temsilciliğini yapar şirketin sorumlusu Rodrigo Fernandez Lovelle, Fenerbahçe'nin yaklaşık 2 aydır bu oyuncuyla ilgilendiğini belirterek, "Fenerbahçe anlaşmak istiyor ancak anlaşma detaylarıyla ilgili olarak açıklama yapamam. Arsenal detay vermemizi istemiyor" dedi.


lucas-perez1.jpg

Fenebahçe’nin gündeminde olan Lucas Perez’le ilgili önemli bir açıklama İngiliz basınından geldi. Futbolcunun haklarını elinde bulunduran şirketin sorumlusu Rodrigo Fernandez Lovelle, yaptığı açıklamada, sarı-lacivertlilerin yaklaşık 2 aydır oyuncuyla ilgilendiğini belirterek, “Arsenal bu oyuncunun maliyeti olan 17 milyon Sterlin’in bir kısmını kasasına koymak istiyor. Fenerbahçe bu transfer için Arsenal ile kredi anlaşmasına gitmek istiyor. Oyuncunun bonservisi için taksitlendirme yapılmasını istiyor. Ancak 13 milyon Sterlin’lik maliyeti Fenerbahçe, aşağıya çekmek için çabalıyor” ifadelerini kullandı.

“Transfer pek mümkün görünmüyor”

Fenerbahçe’nin uzun süredir bu oyuncunun peşinde olduğunu tekrarlayan Lovelle, “Ancak şu anda bu transferin pek olası görünmediğini söyleyebilirim, çünkü Arsenal onu kalıcı olarak satmak istiyor. Fenerbahçe bu oyuncuyu kiralamak ya da taksitle almak istiyor. Bu konuda bir şey söyleyemem, çünkü Arsenal bu tür şeyler hakkında konuşmamızı istemiyor” dedi.

Lucas Perez’le Real Betis ve Levante’nin de ilgilendiği belirtiliyor.

Lovelle: Fenerbahçe, 2 aydır Lucas Perez ile ilgileniyor
 
Üst