Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi ne olur?

• a) Fenerbahçe kazanır

Kullanılan: 8 34.8%
  • b) Galatasaray kazanır

Kullanılan: 8 34.8%
  • c) Berabere biter

Kullanılan: 7 30.4%

• Kullanılan toplam oy
    23

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Ek Açıklama 2020-02-16 220215.png
Türkiye Süper Liginde 23. hafta heyecanında müthiş derbi bizleri bekliyor.

Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadında 23 Şubat 2020 Pazar günü Saat:19.00' da oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisini sizce kim kazanır?

Ben büyü olduğuna inanmıyorum Fenerbahçe küçük bir takım tek derdi kendi sahasında Galatasaray a kaybetmemek vizyonları küçük adamların o yüzden başarmaları da zor değil.Ben de yine berabere biteceğini düşünüyorum.

|SeYYaH|

Rektör
5 yıl oldu ya, tam beş yıl. Şampiyonluk yüzü göremedik. Eskiden bir, bilemedin iki yıl ara olurdu en fazla. Özellikle de Ali KOÇ başkan olduğu günden bu yana iyice sıradanlaştık. Ve artık soğudum iyice. Şampiyonluk yine gitti kaf dağının ardına. O yüzden ki umurumda değil artık.

ercumendov

Üyecik
iki takımında son haftalardaki formu (GS kazanmasına rağmen) oyun olarak oldukça düşük. Gs'de Lemina Fener'de hem emre hem rodriguez yok. Gerginlik hat safhada olacaktır. ben 3 sonucun da gerçekleşebileceği az skorlu bi maç bekliyorum. 0-0, 1-0, 0-1 skor önerilerim :)

Jack Reacher

Profesör
Beraberlik kokuyor ama bu sefer beraberlik yedirtmezler gibi geliyor bana yada 2/x 1/x'da olabilir.

İçimden geçen 0 yada 2..

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
iki takımında son haftalardaki formu (GS kazanmasına rağmen) oyun olarak oldukça düşük. Gs'de Lemina Fener'de hem emre hem rodriguez yok. Gerginlik hat safhada olacaktır. ben 3 sonucun da gerçekleşebileceği az skorlu bi maç bekliyorum. 0-0, 1-0, 0-1 skor önerilerim :)
Fenerbahçede Gustavo' da sarı kart cezalısı oda oynamayacak.

KamtariR

Profesör
lemina nın olmaması büyük eksiklik.

Lemina oynasa idi GS alır derdim, ama şimdi beraberlik bekliyorum.

stat counter